Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Tek korkum bukadar büyük haritayı doldurabilecrkler mi acaba. 500vs500vs500 olsa bayağı kotarır. Sadecr bu pvp bölümü içim bile oyun alınır. Catapult falan gösterilen videolara da bakın. Kaleler güçlendiriliyor vs çok şey var ama dediğim gibi performansı sağlayıp o kadar adamı alabilirlerse
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

Mortis said:

aaa level scaling muhabbetinde bi videoda adam bölelikle işte yüksek levellı adamlar gelip sizi genkleyemio gibisinde bişey demişti ya galiba ben mi yanlış hatılrıoum belki de open world pvp vardır. eheh

open world pvp var sanırım. birisinin seni gelip gankleyememesi pvp yok anlamına gelmemeli. level scaling olduğundan dolayı zayıf duruma düşmüyorsun artısı bu.

tamam ben de onu dedim yukarda, adam böle bişey diosa demek ki open pvp vardır die.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

ben şimdi ciddi anlamda oyuna aylık para ödemeyi düşünüyorum asdadf
yani adamlar bu kadar şeyi aylık para almadan sürekli sağlayabilecekler mi? o kadar server masrafı vs.
aslında şöyle bi durum var oyunun ilkini oynayanlar bilir. Oyun yılda bir expension çıkarıyor. 100 TL değerinde bir expension çıkacağını düşünürsek aslında aylık 10 tl den biraz az bi miktarda olsa para ödüyorsunuz (p2p oyunlarda 1 senede 6 ay açık tutmakla accountu kabaca aynı para) ayrıca ilk oyunda yok tüm pvp skillerini açtırma yok şu yok bu ekstra satın alınabilir öğede mevcuttu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sefer sadece makyaj malzemelerinin bir kısmı paralı olacak okadar. Onun haricinde herhangi bir para ödeme yok.

Bu arada şunu da unutmayalım. Pek çok oyun hem oyunu satıp hem de aylık para alıyor. Yani o nedenle GW2'nin aylığı şu kadara geliyor demek yanlış olur.

Ozaman WoW'un SWTOR'un aylık kaça geldiğini hesaplayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır neden herşeyi bi kıyaslama peşindeyiz ki bunu çözemiyorum. Hatta WoW'la kıyaslama durumuna ekstra kılım. Blizzard'la herhangi bir oyun firmasını veya Blizzard'ın bi oyunuyla benzer bi oyunu kıyaslamak saçma. Pazarlama politikası olarakta, Oyun kalitesi olarakta, Kalıcılık olarakta kıyaslanabilecek bir firma değil herhangi bir oyunla yada firmayla.

SWTOR muhabbeti ayrı bi dünya o oyundan ziyade STAR WARS hikayesinin belli bir fan kitlesi var EA'de bunu iyi kullandı.

Ancak bu adamların tarzı farklı pazarlama şekilleri apayrı. Vizyonları tamamen farklı. Düşünmüşlerdir tüm bu maddi olayları elbette. Ben bekliyorum senede 1 expension yanında ekstra maddi gelir sağlayıcı sistemler vs. Bunun arasındaki dengeyi kuramaları çok olası
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...