Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

var ya mic aldım işte geçen resmini koyduğumu. genelde team speak'e giriyorum zaten ama tek başıma kalıyorum. bir de team speak nicklerinizi de aynı yapın oyundakiyle.

dün bana hiç ses gelmedi ya ama oyun iyiydi tüm squad pati'dendi sanırım. sereglin bi ara otomatiğe bağladı tüm düşenleri çatır çatır kaldırıyodu sdf
Sosyal ağlarda paylaş

of zaman olsa da daha cok oynayabilsem keske ya, dun show yaptim lan insan bi yerden sonra cidden kaptiriyor cok. bi de squad iyi denk gelirse, o kodu mu oturtan abrahams miydi neydi o tanklardan birine geciyorum ben, taramaliya da engineer bi eleman geciyor. milleti yargilayip tenhada tanki tamir edip tekrar yola cikiyoruz falan cok zevkliydi dun ya.

bir de, SVU + 12x optical + sniper spotting scope + c4 = win.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

xbox'da oynuyordun di mi penth?
evet, baska alismasi ondan zor gelmis cidden ya, biri yazmisti burada gercekten dogru o. mw2'de cok hafif, kendini farkettirmeyen ama baya etki eden bir aim var, bf'de yok o. alismak zaman aliyor ama alisinca asiri zevkli oluyor, bilege donuyor direk is hehe.

edit: burax evet dogru o fiyatlar, dunya tersine dondu anasini satayim, ben 59 dolar + vergi = 65 dolara aldim buradan.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

Masquerade said:

xbox'da oynuyordun di mi penth?
evet, baska alismasi ondan zor gelmis cidden ya, biri yazmisti burada gercekten dogru o. mw2'de cok hafif, kendini farkettirmeyen ama baya etki eden bir aim var, bf'de yok o. alismak zaman aliyor ama alisinca asiri zevkli oluyor, bilege donuyor direk is hehe.

edit: burax evet dogru o fiyatlar, dunya tersine dondu anasini satayim, ben 59 dolar + vergi = 65 dolara aldim buradan.

hehe ben demistim onu bi sure oyna bu oyunu 2-3 ay sonra mw2 ye gec oha alet benim yerime aim aliyomus resmen diyecen
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

razz sana dün oyunda yazdım, squad chatten seslendim ne spcn ne sen duymadnız veya iplemediniz ama

Bir kaç gündür oyunu denemek için arkadaşım oynuyor kusuruna bakma dikkat etmemiştir.

Oyunu joystickle oynayabilen var mı?Bende ayarlar bile çalışmıyor.Helikopteri düşürüp duruyom klavye+fare beceremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi helikopteri

asdw ve yukarı aşağı sağ sol tuşlarıyla oyna çok kolay oluyor.

uçurma olayı basit w,s pervane hızı gibi w'dan elini uzun süre çekersen pervane duruyor, yukarı aşşa ile de helikopterin burnunu oynatıyorsun, burun öne eğilince ileri fln.

Ama w ya basmayı unutunca çok kötü oluyor, ben arasıra unutuorum çakılıorz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Single'ı bende beğenmedim. 2 bölümde sıkılıp kapattım, multisi varken single'ına zaman harcamayın derim ben.

Özellikle MW2'den sonra single'ı bi boş, bi kötü. Harita küçücük, insanlar aynı yerden spawn olup üstüne üstüne koşuyor, bir yere pusup 5-6 dakka aynı yerden gelen adamları öldürmek çok bayık bence.

Nerde MW2'deki durmadan aksiyon yaşayalım, hop 3 adam burdan hop 5'i ordan gelsin fln. Koymuşlar koyun sürüsünü çoban yol gösteriyor sanki düşman askerlerine hepsi aynı yerden..

Bir de ayıp olmasın diye tank koymuşlar bi tane aksiyondan eser yok yine, uzakta duruyor evin arkasına geçmişim eve ateş ediyor kendi kendine beni vurma ihtimali yokken.

Seviye de en zorda, yani easy olsa hadi kolay olsun diye diycem de yok yani bildiğin salak botlara karşı oynuyormuşsun gibi..

He bir de şu her konuşma da vidyo girmesine fitil oldum, arkadaşım yolda yürürken konuşma yapamadın mı her dakka her dakka oyunumu kesiyorsun. Vidyo giriyor adam 2 cümle konuşuyor, sonra iki adım yürüyorsun yine vidyo giriyor 2 cümle konuşuyor.

Evet çok gıcık oldum sp'sine 2. bölümden bi daha da single'ını açmam gibi geliyor :)

- Bak Sp'si için yazdığım bu kadar uzun yorum ve harcadığım zamana bile üzüldüm şimdi :)
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

abi helikopteri

asdw ve yukarı aşağı sağ sol tuşlarıyla oyna çok kolay oluyor.

uçurma olayı basit w,s pervane hızı gibi w'dan elini uzun süre çekersen pervane duruyor, yukarı aşşa ile de helikopterin burnunu oynatıyorsun, burun öne eğilince ileri fln.

Ama w ya basmayı unutunca çok kötü oluyor, ben arasıra unutuorum çakılıorz :D

olm sen genelde 6 kişi bindiğimiz helikopteri harita dışına uçuruyosun, 10 saniye dolmadan geri de dönemiyosun, toplu suicide oluyo.

ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...