Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

senko said:

RaidenXelRu said:

senko said:

bende creavite'nin falat1ty'sini alcam kulaklık mikrofon, iyidir heralde. boş mala falat1ty adını vermezler.

kesinlikle tavsiye ediyorum ..

ya gittim hem bestbuy'a hem mediamarkt'a ikisinde de fatal1ty yoktu, mediamarkt'a g35vardı içim acıdı o kadar para vermeye,
bestbuyda logitech precision buldum onu aldım.

http://www.hepsiburada.com/creative-fatal1ty-gaming-kulaklik/productDetails.aspx?categoryid=520&productid=bd850401

:)

lakin precision da gayet güzel , için rahat etsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyuna giremedim bi türlü. Server refresh durumlarında falan zaten inanılmaz bi ağırlık var, zar zor bikaç sunucu görünce basııyorum girmek için, connecting diyor sonra o yazı gidiyor aynen kalıyor. tekrar basıyorum tekrar aynı şey. dolu sunucuda uyarı veriyor dolu diye. boşta böyle yapıyor ne lan bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Eklenecek bi liste varsa beni de ekleyin nick Deastr.

yunusemre said:

armagan said:

Aynısı bana da oldu.
Bu arada Türk server mı var? Adı ne?

Türk server'ı varmış. CryTurkiye.com *Hardcore!*. Ranked sunucu. Hollanda'daymış server. Türkiye içinde server kurulamıyormuş bi de Dice bazı şirketlere vermiş ranked server kurma hakkını, onlardan almak gerekiyormuş server'ı

mış da muş

CryTurkiye serverında oynadım. 700 ping.

Anelor said:

su konsolda fps oynamaya bok atan tiplerin kaci konsolda adam gibi fps oynamaya calisti acaba gayet oynaniyor becerememek sizin yetersizliginiz.

Ben oynadım Bad Company 1'i sırf sp'si çok geyik diye oynadım baştan sona ve bitirdim. Kimse tekrar oynatamaz bana konsolda fps. Senin zevkini bilemem ama bana zevksiz.

Dworgian said:

abi o degil de benim stationary gunların görüş alanında metal bi plaka var. direk önümü göremiorum blind fire yani lol. bunu yaşayan var mı?

Bana da oldu bug bu. Hiçbişi göremiyosun.

kerim said:
LAN yok sanırım =/ ya da ben bulamadım

LAN yok.

Mighty_THoR said:

grup olarak girmenin bir yolu var mı? bulan duyan?

Normalde friends listten çağırabiliyo olman lazım. Öyle diyolar en azından. Gerçi kendi friend listi mi Steam listi mi bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

senko said:

RaidenXelRu said:

senko said:

bende creavite'nin falat1ty'sini alcam kulaklık mikrofon, iyidir heralde. boş mala falat1ty adını vermezler.

ya gittim hem bestbuy'a hem mediamarkt'a ikisinde de fatal1ty yoktu, mediamarkt'a g35vardı içim acıdı o kadar para vermeye,

http://www.hepsiburada.com/creative-fatal1ty-gaming-kulaklik/productDetails.aspx?categoryid=520&productid=bd850401

Bir şunlara bak, bir de şuna bak

Pleeze sdfsa.

Ben bugün aldım kendime bir adet G35, şımartıyorum bünyemi.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

RaidenXelRu said:

senko said:

RaidenXelRu said:

senko said:

Bir şunlara bak, bir de şuna bak

Pleeze sdfsa.

Ben bugün aldım kendime bir adet G35, şımartıyorum bünyemi.

Yalan söylüyor, bütün gün kendisiyle birlikteydim, böyle bir şey satın almadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sipariş Durumu Bilgileri
Sipariş Durumu
Sipariş Referans Numarası : 94126-78948-85927
Sipariş Durumu : Yeni Kayıt

Sipariş Ürün Bilgileri
Sipariş Ürünleri
Ürün Adı Birim Fiyatı Adet Toplam
LOGITECH LOGITECH G35 USB Surround Sound Gaming Kulaklık 981-000117 XXX USD 1 XXX TL
ÖDEME FARKI -18.49 TL 1 XXX TL
Ara Toplam : XXX TL
KDV : 47,00 TL
Toplam Fiyat (KDV Dahil) : XXX TL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...