Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

moriQ said:

şöyle bi tablo yapalım. tek tek aşşaya ekliyorum bildiklerimi. güncellemek için aşağıdaki listeyi alıntı yapıp kendinizi eklersiniz.

Bu arada genelde klan tagı olarakta =0= kullanıyoruz.

Moriqq
ucunbiri
phyxantar
Rabec
Roah
o1hayvan
mulgear
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

BİŞİ SORCAM: LAPTOPTA OYNAYAN VAR MI?
T7500 işlemcili, 2 gb ram'li, 8600GS ekran kartlı makinamda çalışır mı acep diye endişeliyim. arkadaşlarımla en zevkli aktivitemiz evde toplanıp BF2 oynamaktı, BBC2 oynayabilecek miyiz acep LAN'dan?

LAN yok sanırım =/ ya da ben bulamadım
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

Penthesilea said:

DarKRideR said:

konsolda oynayan var mı ?

halen karar veremedim çünkü pc'ye mi alayım konsola mı alayım diye
xboxta oynuyorum ben, memnunum gayet. pc'de oynayan sefiller ayni mw2'deki gibi bunda da her iki gunun birinde baglanmiyo bu zart zurt qq su yaparken sen 2 tikla, bilg basinda belini bukmeden dev ekranda oynuyosun falan zevkli oluyo.

çabuk bağlanıyon da oyadığın oyun special olympics gibi.
coystikle nişan almaya çalışan tipler.

valla pc'ye almaya karar vermiştim ki bugün ps3'e oyun almaya gittiğimde limited edition'ı 90 tl'ye buldum BC2'nin, dayanamadım aldım ps3'e hehe

sararsa pc'ye de alırım zaten
Sosyal ağlarda paylaş

kerim said:

"roket adam" said:

T7500 işlemcili, 2 gb ram'li, 8600GS ekran kartlı makinamda çalışır mı acep diye endişeliyim. arkadaşlarımla en zevkli aktivitemiz evde toplanıp BF2 oynamaktı, BBC2 oynayabilecek miyiz acep LAN'dan?

LAN yok sanırım =/ ya da ben bulamadım

NE, LAN YOK MU o_O İMKANSIZ BU? YOK ARTIK? REZALET?
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

ben bugün denedim single'i makinemizde caner,

full çözünürlükte 2x aa açık ve shadow details low, diğerleri high'da olmak suretiyle 15 fps aldım :D Single tabii bu efektler vs. derken low'a alıp denedim, aa'yı kapatarak 35-40 arası FPS aldı ama ne bilim, tatmin etmedi.

Ha birde ben ekran kartını 8600GT'ye yükseltmiştim, sende farklı olabilir.

Gerçi aldım ps3'e artık asfsd
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

senko said:

bende creavite'nin falat1ty'sini alcam kulaklık mikrofon, iyidir heralde. boş mala falat1ty adını vermezler.

kesinlikle tavsiye ediyorum ..

ya gittim hem bestbuy'a hem mediamarkt'a ikisinde de fatal1ty yoktu, mediamarkt'a g35vardı içim acıdı o kadar para vermeye,
bestbuyda logitech precision buldum onu aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

"roket adam" said:

ben bugün denedim single'i makinemizde caner,

full çözünürlükte 2x aa açık ve shadow details low, diğerleri high'da olmak suretiyle 15 fps aldım :D Single tabii bu efektler vs. derken low'a alıp denedim, aa'yı kapatarak 35-40 arası FPS aldı ama ne bilim, tatmin etmedi.

Ha birde ben ekran kartını 8600GT'ye yükseltmiştim, sende farklı olabilir.

Gerçi aldım ps3'e artık asfsd

hmm iyi o zaman ya, 1200x800'de, aasız orta ayarlarda akıcı oynanır diye düşünüyorum da, lan'ı yoksa bi işe yaramaz ki ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...