Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

şöyle bi tablo yapalım. tek tek aşşaya ekliyorum bildiklerimi. güncellemek için aşağıdaki listeyi alıntı yapıp kendinizi eklersiniz.

Bu arada genelde klan tagı olarakta =0= kullanıyoruz.

Moriqq
ucunbiri
phyxantar
Rabec
Roah
o1hayvan
mulgear
Sosyal ağlarda paylaş

60 TL ama PC versiyonu İstanbul dahil hiç bir mağazada yok sanırım, yarın fln bekliyorlar bazıları da pzt anca gelir diyor. Bu arada Aral'da stok kalmamış, kutulu alacakların ilk günden hucüm etmesini tavsiye ediyorum kalmaz fln nolur nolmaz :)

İstanbul cevahir mavishop da varmış sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Nvidia driver'ını update'leyenler, geri çekmişler driver'ı

196.75 GeForce Alert!
We are aware that some customers have reported fan speed issues with the latest 196.75 WHQL drivers on NVIDIA.co.uk. Until we can verify the root cause for this issue, we recommend that customers stay with, or return to 196.21 WHQL drivers. The 196.75 drivers have been temporarily removed from our website.
Sosyal ağlarda paylaş

nomex said:

Join Game ile giriş yaparken sorun yaşayan var mı? Beni baya zorluyo da, "connection to game server has been lost, check your connection .... " die . güvenlik duvarında sıkıntı yok , acaba gerekli portlar fln nedir bilen var mı ?

Bana da oldu bunun aynısı, sinirlendim kapadım.

edit: Run as administrator denemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

armagan said:

Ranked olmayan serverın anlamı nedir çözemedim. Medicin defib i bile yok bu serverlarda. Defibsiz medic medic midir nedir ne değildir.

bende anlamadim, medic olarak basladim oyuna , sadece 2 silah var, heal meal edemiyorum, rank 2 de mi geliyor acaba ?

nickim : schaten
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

nomex said:

Join Game ile giriş yaparken sorun yaşayan var mı? Beni baya zorluyo da, "connection to game server has been lost, check your connection .... " die . güvenlik duvarında sıkıntı yok , acaba gerekli portlar fln nedir bilen var mı ?

Bana da oldu bunun aynısı, sinirlendim kapadım.

edit: Run as administrator denemek lazım.

aynısı oldu 5,6 kez. hatta bazen 2/32 olan serverlara bile full diyip almıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Bu server olaylarını acilen çözmeleri lazım. Oyun işkence oldu. Beta daha iyi çalışıyodu, beta böyle olsaydı almazdım oyunu.

connection with game server lost

can not connect ea online

server browser çok yavaş. listedekilerin 3/4ünün pingleri "-" yani yok

ea master serverları cevap vermiyor diye favourites ve unlocklar çalışmıyor. başlangıçta m1 garandım vardı artık yok.

oyun içindeki ping göstergesi külliyen yalan

serverlar lagli

betada bin tane 62-78 latencyli server varken artık 3 tane bulsam seviniyorum

ayrıca başlangıç classlarına defib, ammo, repair tool gibi şeyleri vermeyen zihniyete kafam girsin. 5 oyunda anca level 1 oldum çünkü sadece adam vurarak puan alabiliyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

m1 garand, bfveteran'da kaç rank olunca geliyor? ben 4'lediydim onu yeter mi acaba? isterim aga m1 garand isterim.

yarın bakırköye bakıcam bulursam alırım bulamazsam internet siparişi artık. O yüzden ekleyin beni de listeye.

ha bide, oyundaki soldier'lara wipe gelmiştir muhtemelen ama isimler duruyorda sadece rank'ler mi sıfırlandı yoksa soldierlar komple silindi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...