Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

Chemical said:

1942 baya kötüydü bence bütün bir oyun olarak, gameplay'i iyi olsa bile. Dogfightları falan baya iyiydi ama abi grenade spam, medicin tüfeği dışında hiç bi tüfeğin bi halta yaramaması, jiplerin en iyi anti-tank olması gibi şeylerin düzeltilmesi gerekir ya.

hep engineer oynadım. kullanmasını bilene engineer tüfeği şahaneydi gayet :) ama şöyle birşey vardı doğru olan, assault class'ını oynamak için herhangi bir sebep yoktu. medic'in silahıda gayet assault'unki kadar iyiydi ekstradan heal yapıyordu.

engineer oyun ilk ciktiginda one shot yapiyodu nerdeyse, sonradan nerflediler. oyunda oynamasini bilene engineer en imba classdi. medic falan hikaye :p
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

abi kullanmayı bilmekle alakası yok, karşına bir engineer, assault çıksın eğer ki adam kazma değilse yıkma ihtimalin yok. Medic'le de kill almak zor değil ama bi assault'a göre daha zor ( kill sadece puan zaten medic le gani gani :) )

zaten amaç o. iyi zaten böyle bozmasınlar.

hardcore da süper olacak ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

"sniper çok kolay yeter artıg bıktık ölmekten SNİPERLARDAN DÜRBÜN KALKLSIIN AKSDJ" diye galeyana gelenler var sen ne diyosun
abi ben bişey göremiyorum ki nişan almak felan değil olay.
benim grafiklerde mi sorun var dürbünden gelen ışıl felan mı kırılıyo anlamadım
etrafı regarenk oluyo dürbünün kar toz ağac derken adamları farkedemiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o senin sorun, dumanlardan. siyah gördüğün herşey aslında duman olması gerekiyorda işte sürücüden midir artık beta bug'ımıdır tam bilemicem onu. sniper'ında ayrıca zoom'unu açtığında gereksiz bi blur efekti bi ışıldama efekti var görüşü zorlaştıran, ekstradan şu anki haritada baya bi toz duman oluyor kar falan, görüş baya zorlaşıyor doğru ama rengarenk olma dediğin olay nedir anlamadım orada bi anormallik var :) hani evet görüş zor ama imkansız değil ben yine baya vuruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...