Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm haberleri & tahminleri

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

valla doğruymuş lan haber. goblin ve worgen sux.
catacylsm yüzünden her yerin parçalanması daha da sux.

Viktor said:

yilbasinda cikarip Icecrownuda icine koyup arthasi lvl85 de kestirirlermis bide AHAHAHAHA

yılbaşında çıkarmazlar ama icecrown için bir patch çıkartırlar.

lvl 85 ile arthas sololarsın hey yavrum hey.

esas deathwing geliyor.
arthas'ı yer yutar adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Tauren paladine takılıyorsunuz genelde ama Night Elf Mage saçmalıgını kaçırıyosunuz. Kabaca anlatmak gerekirse Blood Elflerin Blood Elf olma nedeni mage olabilmek. Kendilerine Highborne diyen bir grup elf, arcane magic üzerinde yogunlasabilmek için Lady Azshara ile ayrılıyolardı vs. Hatta Dire Maul denen yer aslında bunun için kurulmuş bi okul.

Şimdi Night Elfler niçin, karşı olmalarına rağmen, arcane magic ile haşır neşir oluyorlar ki. Evet bir hikaye uydurulur ama şimdiye kadar duyduğum en saçma şey bu.

Bir de şunu hayal etsenize Night Elf casting animasyonları ile mage oynamak nası igrenc olur. Beynini tutarak blizzard yapıcak, yalvarır gibi yapıcak ve fireball atıcak..

Yine söylüyorum bence çakma bir exp geliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

her expansionda bir yerlerinden yeni kıta mı çıkaracak adamlar.. daha mı mantıklı o? ayrıca, zaten yeni 7 tane zone ekliyorlar (wotlk ilk çıktığında northrend ile birlikte 9 zone gelmişti.. arada o kadar da fark yok ha?)..

eastern kingdoms ve kalimdor'da in cin ip atlayacağına bırak da aksiyon olsun biraz..
Sosyal ağlarda paylaş

çok bariz wow sona gelio bence çünkü cataclysm gibi böle dünyayı kaosa ve sona itecek çok specific bi konu ile ilgili bi expansion çıkariolar sadece 5 level ekliolar, azeroth da açılmamış yerleri açiolar, race ve class combinasyonlarını çoğaltiolar. Artık sonlara yaklaşio gibi bi his aldım ben direk. Hani bu expansion sanki çok daha kısa sürüp sonra bi tane daha expansion çıkarıp 90 da bitereceklermiş gibime gelio . O sırada da zaten yeni mmorpgleri belli olmuş nedir ne değildir die.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bir sey yapmak ile eskiyi bozup yenilemek arasinda bence ikinci sik daha bir zor gibi. arti bunun dusuncesi bile oldukca cesur bir adim.

bombos duran zonelarin yenilenerek harap edilecerek tekrar ilgi ceker hale getirmek, bunun neresi kotu ve kolaya kacma anlayamadim tam.

diger turlusude ellerinde var bir motor random yarat dunya diyorsun hop belese dunya yaratiyor denebilir. varmidir acaba ellerinde random map yaratan engine .. kesin vardir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

çok bariz wow sona gelio bence çünkü cataclysm gibi böle dünyayı kaosa ve sona itecek çok specific bi konu ile ilgili bi expansion çıkariolar sadece 5 level ekliolar, azeroth da açılmamış yerleri açiolar, race ve class combinasyonlarını çoğaltiolar. Artık sonlara yaklaşio gibi bi his aldım ben direk. Hani bu expansion sanki çok daha kısa sürüp sonra bi tane daha expansion çıkarıp 90 da bitereceklermiş gibime gelio . O sırada da zaten yeni mmorpgleri belli olmuş nedir ne değildir die.

WoWUn bir 5 senesi daha garanti!

http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/loadFeature/3383/Top-10-Games-of-2012.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...