Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Law Abiding Citizen (2009)

Laorx

Öne çıkan mesajlar

Senaryosunu Kurt Wimmer'ın yazdığı filmde Foxx başarılı bir savcı asistanını, Butler(Leonidas:)) ise karısının ve kızının katillerinden biri mahkeme tarafından serbest bırakılan bir adamı canlandıracak. Çok ağır intikam alıcak gibi duruyo, katilde gitmiş Leonidas'ın karısını çocuğunu öldürmüş. 300'ü izlememiş olsa gerek, büyük cahillik.

www.imdb.com/title/tt1197624/

[video]http://www.traileraddict.com/trailer/law-abiding-citizen/trailer?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
kimse henüz bişi yazmamış startı ben vereyim. 2 izlemekten zevk aldığım aktörün yer aldığı, güzel denilebilecek kurguya sahip bir film olmuş. yer yer boşluklar varmış gibi dursa da bence iyi denilebilir.

ağır spoiler

filmde fox başarılı bir savcıyı butlerda karısı + kızı öldürülen babayı canlandırıyor. butlerın kızı ve karısını öldüren kişi çarpık adalet sistemindeki bazı açıklardan dolayı idam/müebbet yerine 3 sene ile kurtuluyor ve bu olay haliyle butlerı kesmiyor. butlerın ne yaptığına dair çok az bilgiye sahip olacağımız 10 senelik bir süreçten sonra intikam cinayetleri başlıyor. katiller ve hatalı adalet sistemi cezalandırılıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Sonu dışında güzel filmdi.

ozkolous said:

kimse henüz bişi yazmamış startı ben vereyim. 2 izlemekten zevk aldığım aktörün yer aldığı, güzel denilebilecek kurguya sahip bir film olmuş. yer yer boşluklar varmış gibi dursa da bence iyi denilebilir.

ağır spoiler

filmde fox başarılı bir savcıyı butlerda karısı + kızı öldürülen babayı canlandırıyor. butlerın kızı ve karısını öldüren kişi çarpık adalet sistemindeki bazı açıklardan dolayı idam/müebbet yerine 3 sene ile kurtuluyor ve bu olay haliyle butlerı kesmiyor. butlerın ne yaptığına dair çok az bilgiye sahip olacağımız 10 senelik bir süreçten sonra intikam cinayetleri başlıyor. katiller ve hatalı adalet sistemi cezalandırılıyor.

Demişsin de ağır spoiler dediğin filmin konusu zaten sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonu hakikaten leş

Madem clyde o kadar zekisin ne diye o warehouse'un kazara olsa da bir şekilde ortaya çıkarılabileceğini düşünmüyorsun ona göre önlem almıyorsun.

Bariz filmin sonunu ortalama seyirci kitlesine göre yazmışlar yoksa devamı bile gelebilirmiş bu filmin =P

Sosyal ağlarda paylaş

spoiler

Filmin sonunda bende öyle bişey bekledim hatta ayağa kalkınca falan bile bekledim ama olmadı. Bu kadar zeki adam sadece bir panama protokolüne güvenip hareket etmesi saçma.Ulan türkte bile var o zihniyet haciz gelmesin diye malı başkasının üstüne yaparız =)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...