Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

massosoit said:

Şunuda belirtmek isterim,oyunumda tek extra olay ki.bunu herzaman her oyunumda yaparım.Türk vatandaşı olmayı 1 yıla düşürüyorum.

Kusura bakma ama ne kadar başarılı olursan ol böyle bişey yapınca hikayenin pek anlamı olmuyor ha sen böyle şeylere rağmen başarından gurur duyuyorsan güzel ama keşke normal şekilde bu kadar başarılı olsaydın
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bu oyunla alakasız ama menajerlik oyunu olduğu için güncel başlık niyetine buraya atıyorum.

cm 01/02 de 2012 yılındayım. Henry 35 yaşına gelmiş durumda. player/coach statüsünde oynatıyorum.

şimdi olay şu; brezilya liginden bir genç keşfettim onu almak için 8 yabancıdan biri olan henry'i direkt coach sözleşmesi teklifiyle koç yaptım. gel gelelim genç oyuncu teklifi kabul edip geleceği aşamada yabancı sınırlaması uyarısıyla reddedildi.

dedim eyv, henry koçu terminate contract yöntemiyle serbest bıraktım. hiç tazminat vs. futbolcuyu serbest bırakırkenki zorluklar çıkmadı karşıma.

tekrar gence teklif yaptım yine yabancı sınırlaması sorunu verdi. dedim ki henry'i alayım adam gibi futbolcu yapıp öyle serbest bırakayım, henry'e imza teklif ettim bu sefer yine yabancı sınırlaması uyarısı geldi onu da geri alamadım.

kadroda 7 yabancı mevcut ve ben ne henry'yi ne de diğer genci alamıyorum. ne yapmam gerekir?
Sosyal ağlarda paylaş

daha sonra gelmek üzere imza attırdığında futbolcuya, geliş tarihi kesinleşip beklemeye alıyor. aynı şekilde 6 7 futbolcuya imzalatabiliyorsun. gelecekleri gün iptal oluyorlar teker teker. o da değil sorun. henry futbolu tamamen bıraktı düzeldi sanırım, oynama fırsatım olamadı uzun süre o yüzden nihayete erdiremedim sorunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...