Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben Veysel

DonCorleone

Öne çıkan mesajlar

aman işte ha kuzu ha keçi :)

:utaniem:

*!daha fazla rezil olmamak için ortamdan uzaklaşır*[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

[Bu mesaj canbir tarafından 31 Mayıs 2004 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öööeeeh diyorum kısaca.
çelik meets cello meets doritos.
vestelin parasını çöpe atıyor reklam ajansı, o kadar gereksiz uzatmalar var ki...
şahsi zannımca utanç verici, yarın öbür gün nasıl açıklarlar müşterilerine bu rezilliği merak ediyorum şahsen, saniyesi para ayol o reklam kuşaklarının...
Sosyal ağlarda paylaş

Bide bu son zamanlarda reklamlar dizi gibi oldu önce bi parçası çıkıyor bu ne len diyorsun 3 reklam sonra öbür parçası geliyor anlıyorsun pek hoş olmuyor ancak veyselin(vestelin) reklamını izleyici olarak beğendim ama buda büyük ihtimalle devamı olan reklamlardan olucağı için bekliyoruz.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

o sandalye olayını bende farkettim yazıcam kaç gündür ama bone erken davranmış.

benim anladığım veyselin kıçından sandalye çıkarma gibi bi beceriside var yani sandalye olmasına gerek yok çıkıveriyo bızzzt diye.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Twilight, 01 Haziran 2004 12:34 tarihinde demiş ki:
bana sanki devamında uzaylılar vesteli yanlışlıkla veysel anlayıp bu gariban taksiciyi yukarı çekip "teknoloji hakkında çok şey biliyorsun veysel" diyorlarmış gibi geliyor. Yani devamında Atena-asena olayına çevirebilirler.
vestel-veysel..

yapma yaa
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelus, 27 Mayıs 2004 22:56 tarihinde demiş ki:
evet hem uzun
hem de adamın kafasının açılması çok abuk olmuş

A.I.dan araklamışlar efekti, filmin başındaki hatunun kafası da öle açılıyodu. Görür görmez o aklıma geldi. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

O reklamda Ata Demirerin ışınlanmadan önce mırıldandığı bi şarkı var ayy ayyyyyy gibilerinden.Hani sonrada içimi bi sıkıntı kapladı diyoda ışınlanıyo bitiyorum o şarkıya ölüyorum ve hatta kırılıyorum yaa...[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 01 Haziran 2004 17:19 tarihinde demiş ki:
O reklamda Ata Demirerin ışınlanmadan önce mırıldandığı bi şarkı var ayy ayyyyyy gibilerinden.Hani sonrada içimi bi sıkıntı kapladı diyoda ışınlanıyo bitiyorum o şarkıya ölüyorum ve hatta kırılıyorum yaa...

işte bende onu diyorum tam türk olmuş öyle gariban birisi gibi:)
Sosyal ağlarda paylaş

Reklamda hata var!!! (bilmem daha önce yazdılarmı)

Ata demirer ışınlandığı zaman bi tane tabure var oraya oturuyor.Daha sonra veysel canlanıyor onun ayağa kalkışını gösterirken has veysel orda tek tabure üzerinde oturuyor.
Daha sonra cyborg veyso geliyor yanına oturuyor has veyselin.
Eeeüüü??? orda nereye oturuyor.

bugun gazetede gördüm bunu dikkat ettim hakkaetende öle[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

ama o veyselle karşılaştığı an çok kopuk olmuş.
Saçma bi görüntü çıkmış[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bega, 01 Haziran 2004 20:23 tarihinde demiş ki:
ya iyi de türkler dünyayı teknolojileriyle ele geçirmiş dünyada hala ingilizce mi konuşuluo..o zaman herkesin türkçe konuşması gerekmez miydi?

görmüyor musun zenci adam back to iki bin dört diyor yarı türkçe yarı ingilizce sonra otur otur diyor veysele de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...