Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

port demişken, port açmaya çalışıyorum son yarım saattir filan, bişeyler yaptım ettim hala giremiyor arkadaşım kurduğum oyuna
yapmış olan var mı bu lanet şeyi, bi anlatsa

+1

birde host ettikten sonra sağ altta
microphone Enabled
joinable No

ibaresi var bu joinable'ı yes yapmakmı lazım nedir olayı
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler privite/public açmak girilebilmekte bi değişiklik yaratmıyor ben direk DMZ açıp kuruyorum serverı, ama önemli olan ALT TAB vermiceksiniz evet çok ilginç biliyorum ama gerçekten alt tab verip msnden adama gir kurdum dedimmi giremiyor oyuna geri tablemiş olsamda :P
Sosyal ağlarda paylaş

ben bitirmek üzereyim ama o fil gibi boss a geldikten sonra 3-4 kere aha oyun sonu bossu işte şimdi bitçek dedim bitmedi hala. durmamaksızın oynuyorum bitirmek için saat 5 oldu hala bitmediki o fil denen bossa 12 1 gibi gelmiştim :)

bide o boss'un çok kolay olduğuna bakma devamı o kadar kolay gitmiyor. ama yinede ekipman falan sahibi olduğun için artık hazırlıklı oluyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

hele şükür bitti. yani oyunun başına oturdum saat 11 gibi, bitmek üzere olduğunu düşünerekten, saat oldu 7 anca bitti. sonunu gereksiz uzatmışlar gibime geldi biraz;

herşey tamam vaultu bulmaya gidicez, kadın; "boşver vaultu şimdi eleman gitti bile zor yetişirsin. sen şu echo sistemini bi aç bakim ya" diyor. kafa göz dalasım geldi bitmiyor oyun allahım...

bide;

Cuce said:

tarihin en kötü son boss'uydu.

hatta düzeltiyorum, tarihin en kötü boss'uydu.

hatta düzeltiyorum, oyun tarihinin şekil bosslarından cakma en kötü boss'du.

hatta oyununda en kötü boss'uydu.

off rezaletti...

orda durup ateş ettim öldü.

wasd kullanmadım bile. öle ateş ettim öldü.

bu nasıl oldu ya? oyunu bitirmeden önce okumuştum bunu kendimi çok kolay bi bossa hazırladım resmen bi geldi kocaman bişey ve baya fazla kurşun sıktım üstüne ölmesi için, ayrıca zorladıda sayılır ölüp ölüp dirilmedim ama öyle "sıktım, öldü"lükte değildi. 500k vuran silah falanmı buldun naptın :)

ha bide bide, okadar uraştım öldürdüm bossu credits aktı dedim şimdi dönüşünde ne loot bekliyodur beni, götü boklu 5klık 10klık yeşil silah düşmüş 2-3 tane. ne sövdüm ne sövdüm...
Sosyal ağlarda paylaş

ahah 1 saat sonrada ben bitirdim şimdi bitti oyun. şimdiye kadar oynadığım en keyifli oyunlardan biriyken aynı derecede hayatımda gördüğüm en kötü son bosstu. rezalet lan. 'bir anda soğu' oldu oyuna karşı. bahsettiğim revolver'ın aynı özelliklerinde 2 katı bir revolver çıktı... ezmode bitirdim resmen ya. kötü item düşse kızılır çok iyi düşüncede zevki kalmıyor lan.

scope'lu revolver. te ebesininkinden crit çakıyorum sürekli. tek kurşun atarak oynadım sonları resmen birtek badass'ler zorladı.

istediği kadar kötü bitsin büyük eğlenceli oyun. sırf revolver ile gunslinger class oluşturulabildiği için benim için oynadığım en keyifli ötesi fpslerden oldu kendisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya siren nasıl ilerde? Biraz zorlanıyodum en son oynarken de, araya sınavlar falan girdi kaldı öyle. Sıfırdan başlayaiblirim sorun değil. Böle cloak-and-dagger ve sniper tarzı oynamayı severim ben genelde de, çoğu oyunda sıkıntı çkeerim tabi o tarz oynayınca.
Sıfırdan sniper mı gitsem?

Edit: Bi tane flame damage veren bi repeater var elimde, onun ammosu bitti mi kapıyorum oyunu asfkjaslkfjansl
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...