Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Icecrown Citadel, 31 tane Boss?

Gangren

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Hmm icecrown gelmeden önce yada geldiği vakit yine kolaylaştırırlar item almayı, artık o zaman bakarız.

lan daha ne kadar kolaylastiricaklar asdfsadf

heroic kasip ulduar 25 ayarinda leg glove belt libram aliyorsun
runed al badge kasip gene onlada bot yaptir
t8.5 head ve chest te heroic farmla

DAHA NE GEARI ISTIYORSUN ARKADASIM

(actir accountu gel healee lazim heroic farma :( ben healer oluyorum beceriksiz DK tanklara muhtac oluyoz :'()
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

5 boss var. Her bosstan 4 farklı zorluk seviyesinde de birer tane düşüyor.

Dailyden de dünde 2, haftada 14 tane alınıyor.

25m hc için 5-6 hafta beklicez token sırası gelene dek o zaman eh.

Yeni voa bossundan ümitliydim ona göre elimde trophy of the crusade ile item alacaktım da o da yalan püh.
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:

wow oynamanizin sebebi zaten zaman gecirmek (bosa) degil mi ? alin size amac iste... ( yeni patch geldiginde emeklerinizin cope gidecegini bile bile )

çok haklısın ama biz bunu senelerdir yapıyoruz. itemlerimizin hepsini çöpe atıcağımızı bile bile TBCden önce inatla AQ40 - Naxx devam etmedik mi? WotLK'ın çıkış tarihi açıklandıktan sonra gearımızın 2 hafta dayanacağını bile bile BT - SWP devam etmedik mi?

blizzard, oyuncu egosunu tatmin etmesini çok iyi biliyor. sürekli daha fazlası daha iyisi. yanımdaki oyuncudan daha kuvvetli olma isteği. biz de bunu çok güzel yiyoruz. ben de 4.5 senedir bunu çok güzel yiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl naxxramas'a başlamadan önce guildce üzerinize 186 level itemları dizdiniz, şimdi de LK dan önce oyunculara 213/226 level itemları sunuyorlar.

Oyuna yeni başlayan bir adama tutup Naxx farmlayıp boss drop beklemektense belli bir süre heroic farmlayıp gearını raid için yeterli kıvama getirmesi daha mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Icecrown will NOT have 31 Bosses

Quote from: Ghostcrawler (Source)
I put in the Yogg achievement with what I hoped was a ridiculous stand-in number. Clearly it wasn't ridiculous enough because players were variously excited or worried that it was a real number.

Then in an example on how we don't want raids to rotate in tanks, I wanted to pick what I hoped was a ridiculous number so that players wouldn't try and and deduce from my answer how many bosses Icecrown has.

Sadly, my sarcasm doesn't translate well to the forums.

kaynak mmo-champion
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...