Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of Newerth toplanıp oynayalım konusu

Uzunkulak

Öne çıkan mesajlar

bi tane mid herosunu iyi oyna, carrysen de acımasızca KS yap görürsün 1500'ü
yoksa kibar oynıyım takım oyunu dediğim bi maçtı 1400 civarında
hiç unutmuyorum :D carry'ydim takımın 18 kill'i var. (dk'yı hatırlamıyorum) 3 tane support var bütün takımın asistleri toplamı 8, benimki 14'dü. kill almak atan heal atan jera var. 1500 altı çok tehlikeli :D biran once kaçın
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
DynamicK said:

Son zamanlarda nedense cok olmeye basladim oyunda. Eskisi kadar fazla kill de almiyorum. KD 1.3 idi suan 1.0 a dustu.

Buna ragmen PSR artiyor. 1600+ seyrediyorum. Eskiden 1400 civari idi.

Strestendir herhalde. oyun oynarken bile rahat degilim arkadas.

Şu çok normal ya, düşük ratingli adamlara karşı çok üstünsün vey adamlar kek gibi ölüyolar genelde. E yükseldikçe hem zor ölüyolar, hem de sana denk adamlar gelip seni de öldürüyo. Bi yerden sonra equilibriuma ulaşıyo zaten. Artık yükselsen de düşmez senin KD.
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

iki arkadas oynarken biri revenant alsın cok zevkli oluyore adamlar delleniyor hele ormanda kasan varsa direk rage quit atıyor.

nomad nymphora bu konuda cok agır. lvl 3ten itibaren unlimited mana ile nomad charge oluyor :) 2-3 seferden sonra xp almaya yaklasamıyorlar. Tabi bu bahsettigim 1600~civarı oyunlar icin gecerli.
Sosyal ağlarda paylaş

abi delircem 1000lerde psrım
o kadar kotu adamlarla oynuyorum ki
3 kurus iyi oynayan bi adam oldu mu yanımda deli ezişyoruz

gecen gun swift ws kombosu uzun lanede 8 kill aldık ilk 20 dakkada
obur lanelerde 8 kişll vermişler tabe balphagore o kadar kasmıs ki ulti atınca canının 1/3 u felan gidiyodu
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:
abi delircem 1000lerde psrım

1200lere düştüğümde herkes salak olduğu için sırf Voodoo oynarak kendimi 1400e kadar çıkarmıştım. Baya saflardı. Shroud yaptıktan sonra hayatlarında ward-eye gibi şeyler duymadıklarından ölümsüz oluyordum.

Bir daha düşmedim oralara.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...