Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bordo bereli resmi ve akabinde gelen yorumlar

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

http://www.facebook.com/photo.php?pid=1650737&id=19491429479

resim bu..gayet normal ama yorumlar ofofofof dedirtiyor.

said:
bu kıyafet kamuflaj gizlenmek için inanılmaz bişey

said:
esir alınan bir pkk'ya ya sormuşlar karşıdaki askerin ne olduğunu nerden anlarsın; bütün jarjörü üstüme boşaltırsa piyadedir yarım jarjörü üstüme boşaltırsa komandodur komutan sormuş peki karşıdakinin bordo bereli olduğunu nerden anlarsın;büyük bi sessizlik olur ve dıııııııtttttt(ses yok)hedef imha olmuştur

hepsini yazamayacağım, girin bir bakın allah aşkına :D
Sosyal ağlarda paylaş

MURAT KARDEŞİM O OLAY ÖLE DİİL KAÇAN TERÖRİSTLER MAĞARANIN DUWARINA YAZMIŞLAR EĞER TAŞIN ARKASINDA SAKLANIYORSA PİYADE EĞER TEK TEK SIKIYORSA KOMANDO EĞER HİÇ SIKMIYORSA BORDO BERELİDİR KAÇMANA GEREK YOK O ZATEN SENİ BULUR
August 2 at 5:20am · Report

ARKADAŞLAR BU OLAY GERÇEK BENİM TEYZEM TERÖRİRST
Sosyal ağlarda paylaş

Ölüm Makinaları Olarak Adlandırılan Bu Askerler Vücutlarının Her Yerini Ölüm Makinası Gibi Kullanabiliyolar.

-Dünyanın En İyi Özel Kuvveti Olan Bordo Bereliler Her Türlü Hava Şartlarına Aldırış Edilmeksizin Eğitiliyor.

-Duygusallığa Hiç Bir Zaman Önem Verilmez.

-Komutanlarına İtaatleri Sonsuzdur Komutanın "Beni Vur!" Demesinden 2. Bir Emir Gelmeden Komutanını Bile Vurabilir.

-Bu Askerlerin Arkadaşlarından Birinin Tuttuğu Hedefe Bile Gözünü Kırpmadan Tek Atışta Vurarak Eğitim Aldıklarını Herkes Biliyor Ve Bunu Dünyada Başka Kuvvet Yapamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

MURAT KARDEŞİM O OLAY ÖLE DİİL KAÇAN TERÖRİSTLER MAĞARANIN DUWARINA YAZMIŞLAR EĞER TAŞIN ARKASINDA SAKLANIYORSA PİYADE EĞER TEK TEK SIKIYORSA KOMANDO EĞER HİÇ SIKMIYORSA BORDO BERELİDİR KAÇMANA GEREK YOK O ZATEN SENİ BULUR
August 2 at 5:20am · Report

ARKADAŞLAR BU OLAY GERÇEK BENİM TEYZEM TERÖRİRST

AHAHAHAhAHHAsad
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer gazları bi kenara bırakalım ama "Güven atışı" denilen bi olayı gerçek mermiyle yapan tek birliktir. Hemde bu olayı "eltimgiller mitte çalışıyo, o söyledi" ye gerek kalmadan bi kaç yerde videodan izleyebilirsiniz.
Bu eğitimi seals larda yapar, amma velakin tatbikat mermisiyle.
+
Bi tanede "eltimgillerden duydum" yazayım. USA da düzenlenen özel birlikler askeri+spor yarışmasından üst üste 3(5 de olabilir) kere kazandıkları için ihraç edilmişlerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...