Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig maçları bedava mı oluyor ?

_TaYFo_

Öne çıkan mesajlar

bende hiç öyle bir sorun olmadı şimdiye kadar maçları hep rahat rahat izledim.şuanda lig tv den daha iyi yayın yapcak yoktur bence.geçen foxtv yi gördük dk başı ekranın yarısını kaplayan reklamlar verip durdular.

birde süper lig maçlarının hepsinin bedava olması imkansız gibi.çünki taraftarsız anadolu takımlarının en büyük geliri tv gelirlerinden gelen para.helede iddaa takımlara verilen payları düşürdükten sonra imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

şifresiz yayın yaptırıp nasıl para kazanıcak kanal? telekom tüm masrafları karşılayabilicek mi?

veya tahminimce ligtv gibi çok kaliteli bi yayından ekranın her yerinde reklam olan bir yayına geçerler. hükümetin yapmadığı şey değil kalitelinin yerine kötüsünü kakalamak halka.

bu fox daki son maç gibi topun olduğu yerde lönk diye reklam gelir biz maçı izliyemeyiz.

para kazanmıycak bi nevi halkın cebinden cıkacak para işte ya.
(benzine bir zamla cıkarırlar parasını) Sonra bizim kerizlerde sevinir maçlar bedava oldu tayip baba cok yaşa diye.

Amaç para kazanmak değilki hatta trt cok büyük zarar edicek. Ne fark eder ki ? Yandaş olmayan bir medya kurulusunun elinden büyük bir siyaset malzemesini calmış olacak. Parasıda cebindenmi cıkıyor ? yoooo

oh ne güzel dünya işte...
Sosyal ağlarda paylaş

Benzine bugün 4 kuruş daha zam geldi :)

sonra vergi falan eklenir gene, telekomda biraz reklam için kesenin ağzını açsa avea olduğundan turkcell süper lig yazısı hoşuna gitmediğinden..

işte 200-200 400 e kapatırlar işi bence senelik. Sende elektirik zammı ile ödersin (buradan trtye para aktarılır bilmeyenler için )

budur :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yapabiliyorlara yapsınlar. Adamlar gırtlağa çöküp zorla yayın hakkını alacak değiller ya, çıkarlar üstüne fiyatın alırlar ihaleyi. Ben kazanabileceklerini zannetmiyorum, ama elbette ki belli olmaz. Ha diyelim kazandılar, para verip izlemek yerine bedava izlemenin kime ne zararı olur bunu anlamak güç.
At binenin kılıç kuşananın...
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Masquerade said:

BiTcH_oFBaT said:
ligtv gibi çok kaliteli bi yayından

BiTcH_oFBaT said:
ligtv gibi çok kaliteli

BiTcH_oFBaT said:
ligtv gibi kaliteli

BiTcH_oFBaT said:
ligtv

BiTcH_oFBaT said:
kaliteli

:(

varsa tr de daha iyisi söyle :D

tr'de en iyi olması kaliteli olduğu anlamına gelmez ki.

bungesliga yayıncı kuruluşun yaptıklarına falan bir bakın hele.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu olay klasik oldu artık.

saçma sapan şeylerle uğraşıp olayı yetolukta çığır açarak ellerinde patlatınca "ya aslında biz çok süper bişey yapıcaktık ama yaptırmadılar ühüh" diye zırlayıp mazlum ayağına yattıkları kaç oldu saymadım ben.

bunun da sonucunun farklı olucağını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen hazırlık maçında gördüm (audi cup),sanırım halatla kamera sarkıtmışlardı hayran kaldım ya.Hep merak ederdim atakları,havadan nasıl çekiyorlar diye.Bu kadar hareket kabiliyeti pes doğrusu.Zemine kadar iniyor,penaltı atışlarında,hızlı ataklarda havadan izliyor topu.Süperdi.

Kameraları falan cok iyi kullanıyorlar.Sanırım almanya yayıncısından daha iyisi yok.

Kamera,star wars'ta buz gezegenine yolladıkları araştırma modülüne benziyordu lan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Konuyla ilgili yeni bir açıklama var

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin şifreli maç yayıncılığına TRT'nin son vermeye hazırlandığını açıkladı.

TRT'nin maç yayınlarına talip olduğunu belirten Şahin, şifreyi kaldırıp açık yayıncılık yapacaklarını söyledi.

Şifreli maç yayını yapan kuruluşların hiç hoşuna gitmeyecek bu çalışma Arjantin'den esinlenmiş.

Arjantin modeli olarak bilinen çalışmaya göre şifreli maç yayınlayan platformların işi zora girecek. Arjantin'de şifreli maç yayınları sebebiyle özellikle gençlerin maç seyredebilmek için belli ortamlarda toplanmalarının önüne geçmek için uygulanmaya başlanan yöntem Türkiye'ye geliyor.

Toplu maç seyredilen ortamlarda gençlerin farklı etkilenmelerle karşı karşıya kalmamaları için uygulanan yöntem Arjantin'de olumlu sonuçlar verdi.

TRT şimdi maç yayın ihalesine girip şifresiz maç yayınlamayı ve herkesin istediği yerden maçları seyredebilmesine imkan vermeyi amaçlıyor.

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Televizyon ve Gazetelerin Ankara Temsilcilerine verdiği kahvaltıda bu konuda çalışma başlattığını ve maç yayınlarının şifresiz açık olmasından yana olduğunu söyledi.

Bir süredir kamuoyunda gündeme gelen konuyla ilgili genel müdürün ilk defa konuşması çalışmanın ciddiyetini ortaya koymuş oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

trt böyle birşeye niyetlendiyse yapar bence.sonuçta devlet ve tayyibin elleri 100 kagıt 300 kagıt neyse bi şekilde cıkarır onu

ha uefa maçlarından dolayı dsmart a yarar.sinema kanalı vs için illa otarz bişi alınıo ztn.digiturk biter dsmart alınır.lig de trt de.

dandik spiker ve kameralarla izleriz :)
Sosyal ağlarda paylaş

_TaYFo_ said:

Konuyla ilgili yeni bir açıklama var
Şifreli maç yayını yapan kuruluşların hiç hoşuna gitmeyecek bu çalışma Arjantin'den esinlenmiş.

Arjantin modeli olarak bilinen çalışmaya göre şifreli maç yayınlayan platformların işi zora girecek. Arjantin'de şifreli maç yayınları sebebiyle özellikle gençlerin maç seyredebilmek için belli ortamlarda toplanmalarının önüne geçmek için uygulanmaya başlanan yöntem Türkiye'ye geliyor.

Toplu maç seyredilen ortamlarda gençlerin farklı etkilenmelerle karşı karşıya kalmamaları için uygulanan yöntem Arjantin'de olumlu sonuçlar verdi.

arjantin modeli nedir? "şöyledir böyledir" gibi bir anlatımdan ziyde "oo var ya olsa üff nefis oalcak tadından yenmeyecek ama olursa olamzsa kötü olur olmalı illaki ühüüü bu arjantin modeli şahane bir şey ama söylemem sadece şahane olduğunu bil" der gibi olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...