Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

Hadi ya, cidden çok üzüldüm ama.

MMORPG hayatıma WOW ile başladım, WOW ilk çıktığı dönem. Sanırım 6 sene civarı oynadım. WAR pre-order yapanlardandım, çok uzun müddet oynamadım dönemsel olarak hesabı aktifleştirdim falan ama WOW bitse üzülmem, WAR için üzülürüm.

Gerçekten, çıkan bir çok MMORPG' yi denedim. Ama bana WAR kadar güzel vakit geçirten başka bir MMORPG ile karşılaşmadım.

Gerçekten, böyle bir oyunun böyle bir son ile karşılaşması çok üzücü. Hele ki tam olarakta o atmosferin tadını iyice çıkaramadan ... Yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

@arcane
Valla eğer sizin yorumlarınıza göre hareket etseydim açtırmıyıcaktım bu ay accountumu oyunun durumunu bilmediğimden.İyiki açtırmışım.Evet oyun eski haline göre kötü durumda şuan.Oyuncu sayısı önceki haline göre azaldı.Ama hala belirli bir populasyonu var ve bu servera yetiyor.Hala doya doya bir çok şey yapılabiliniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda oyunu up tutan birkaç kişiden biri olarak yeni başlayanlarla ve daimi scrublarla tartışmak istemiyorum. İsteyen istediği kadar kendini kandırabilir, başkasını kandırmayalım. Bu forumun X senelik üyesi olarak dürüst bir şekilde değerlendirmeyi, geleceği olmayan bir oyuna başlayanları uyarmayı borç bilirim. Aynı şekilde benim yabancısı olduğum bir oyunda başkalarının da beni uyarmasını beklerim.

Oyuncu sayısı azalmaya devam ediyor. Yeni başlayan biri tabii ki heyecanlanacaktır zira herşey yeni bir deneyim ama uzun vadede burada olanlar bilirler ki oyun 1 seneyi aşkın süredir maintenance modedaydı ve PvP oyunu olduğu için bu kadar dayanabildi. Zaten toplam 20 kişi falan bu oyun üzerinde çalıştığından devamlılığı sağlamaları kolay. Ayrıca bu şahıslar CVlerini başka yerlere yollamış olduklarından yan gelip yatmakla meşguller.

Aylardır beklenen, oyunu kurtarması umulan content patch inanılmaz bir hüsran oldu. Hep bulunan hile hurda tavan yapmış durumda. Ufukta gözüken content yok. Balance falan zaten ağırdan alınması nedeniyle hiçbir zaman rayında değildi. Grind almış başını gitmiş. Rankler arası uçurum ortada. Client/server performansına girmeye bile gerek yok. Uzun süredir oyuncuyu sağmak dışında birşey yapmamış bir oyun.

Yaptık PvPmizi, eğlendik, güzeldi ama bitti. Yeni oyun arayan bunun yerine Rift'e başlasın. PvP pek kesmez ama en azından geleceği olan, geliştirilen birşeye para veriyor olursunuz. Hatta Perpetuum var, indie ruhuyla corporate WAR'dan fazla content ekliyorlar ahah. Bloodline Champions var, piyasadaki en iyi pvp oyunu ve beleş.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıklama için teşekkürler arcane.

Herkes farklı bir şeyler söyleyince benim de kafam karıştı açıkcası. Başlamak ve başlamamak arasında kalmıştım ki başlamamaya karar verdim.

Aslına bakarsak beni Warhammer Fantasy evreni kadar tatmin edebilecek başka bir evren de yok şu an piyasada. En iyisi MMORPG' lere devam etmemek sanırım. WOD Online, WAR 40K: Dark Millenium ve GW 2 gelene kadar ...
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Forumda oyunu up tutan birkaç kişiden biri olarak yeni başlayanlarla ve daimi scrublarla tartışmak istemiyorum. İsteyen istediği kadar kendini kandırabilir, başkasını kandırmayalım. Bu forumun X senelik üyesi olarak dürüst bir şekilde değerlendirmeyi, geleceği olmayan bir oyuna başlayanları uyarmayı borç bilirim. Aynı şekilde benim yabancısı olduğum bir oyunda başkalarının da beni uyarmasını beklerim.

Oyuncu sayısı azalmaya devam ediyor. Yeni başlayan biri tabii ki heyecanlanacaktır zira herşey yeni bir deneyim ama uzun vadede burada olanlar bilirler ki oyun 1 seneyi aşkın süredir maintenance modedaydı ve PvP oyunu olduğu için bu kadar dayanabildi. Zaten toplam 20 kişi falan bu oyun üzerinde çalıştığından devamlılığı sağlamaları kolay. Ayrıca bu şahıslar CVlerini başka yerlere yollamış olduklarından yan gelip yatmakla meşguller.

Aylardır beklenen, oyunu kurtarması umulan content patch inanılmaz bir hüsran oldu. Hep bulunan hile hurda tavan yapmış durumda. Ufukta gözüken content yok. Balance falan zaten ağırdan alınması nedeniyle hiçbir zaman rayında değildi. Grind almış başını gitmiş. Rankler arası uçurum ortada. Client/server performansına girmeye bile gerek yok. Uzun süredir oyuncuyu sağmak dışında birşey yapmamış bir oyun.

Yaptık PvPmizi, eğlendik, güzeldi ama bitti. Yeni oyun arayan bunun yerine Rift'e başlasın. PvP pek kesmez ama en azından geleceği olan, geliştirilen birşeye para veriyor olursunuz. Hatta Perpetuum var, indie ruhuyla corporate WAR'dan fazla content ekliyorlar ahah. Bloodline Champions var, piyasadaki en iyi pvp oyunu ve beleş.
+9999x9999999999999...
Sosyal ağlarda paylaş

WOW' a döndüm bu gün. Yeni bir karakterle, yeni bir başlangıç yapayım dedim. Ama ne yazık ki aklım hep WAR' da. Nerede o WAR' da ki aksiyon falan ...

Şöyle girilebilecek bir RVR bile yok. Koştur dur craft, quest, achi, title, gold, exp, rep v.b peşinde. Hiç aksiyon yok baydım ya ilk günden.

Yeni bir oyun, heves olsun falan diye RIFT deneyeyim diyeceğim, yok RIFT evreni de hiç epik gelmedi. Triali falan olsaydı indirip oynamaya yeltenmezdim gibi.

Doktor derdime bir çare ! WAR'dan aldığım hazzı başka hangi MMORPG'den alabilirim ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...