Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

harbi ya o crimson ne menem bişiydir öle ya 3-5bw giriolar özelliklede o allajuah mı ne(kesin yanlış yazdım) her sc de var maşallah bide devamlı warhammer forumlarına video atmazlarmı şöle bombaladık böle bombaladık diye hep aynı sıkıcı kısır döngü sadece mekanlar değişik.aynı eski hikaye tekrar tekrar baştan oynuyor gibi, bu bombing olayına kökten bi çözüm bulunmalı ya combatlar 3-5 sn anca sürüyor.karambole gidiyosun frendly fire falan koysunlar dragon age deki gibi sorc/bw ye :) yada komple silsinler oyundan şu sorcları bwleri razıyım ben 73 sorcum yerine bi We falan vermelerine :D
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen döneli 2 hafta oldu oyuna.1 yıl öncesine göre inanılmaz bir gelişme gördüm.Lag problemi yok denecek kadar az bende.Ancak 1 2 yorum öncede bir arkadaşın söylediği gibi bu free renown dan dolayı 2 haftadır henüz oyunu kapamamış adamlar görüyorum.Millet inandı kasıyo o yüzden belki aşırı populasyondan dolayı bi lag oluor olabilir.Ki bende oda yok acıkcası :).Uzun lafın kısası RG cıktımı pek bişi yapamasakta güzel ya war geliştirmiş bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu karak norn da destler cok pis eziyor ya orderlari.

en az 10tane bg yaptim 1 tanesini bile biz alamadim hepsini destler aldi.

haritadaki savasta da dalga geciyor resmen destler, kamptan cikarmiyorlardi bizi.

peki ben bana verilen o surayi koru surayi zapted gorevlerini nasil yapcam adamlar bu kadar ustunken?
Sosyal ağlarda paylaş

deli renown geliyor bu aralar, 17k renown mu alinir bir senaryoda yav.

witch elfimin sessiz ve derinden gasp ettiği guilde beklerim bütün boş arkadaşları, tek basima oynamak bayabiliyor :). isim Sivribiber. Guild adı : Organize isler :D

Bir de Mendabur isimli marauder arkadas buradaysa saygilarimi sunuyorum, hayranlarim varmis megersem, haberim yokmus :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...