Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

Bizimki bildiğin şovdu arkadaş. Raidin 80%'inde ward yoktu ahaha. :)

abi kral şovu değil şovun kralını yapsanız haber olmaz bu saatten sonra. neden dersen, 2 aydır eziosunuz abi, bi olayı kalmadı :)

Bu lafım genel, ayrıca mesele biraz haber yapmak, şov yapmak meselesinden çok şudur ki; şimdi ordaki %80 wardsız dan birilerinin gelip ahkam kesmesidir, gereksizdir. Ayrıca 11 kralın 11'ini kesmediysen 11 defa kestiK -"K" büyük- denmez, yalandır. :)

Edit: İmla.
Sosyal ağlarda paylaş

BlindArcher said:

Yerinizde olsam, pretesto eder kırarım o itemları, crestleri. Böyle kral olmaz olsun der, karakteri siler, deste geçerim! Bununlada yetinmez, level kasıp, rr kasıp, kralı eğitirim.

1 iron breaker, daha iyi dayanıyor ondan diye dedikodular çıkmaya başladı...

kendisine kral diyen olduğuna şükretsin çarzenek, kral filan değil heh. malekith olsa anlarım, kukla gibi oynatıyor zaten hem chaos'u hem greenskin'leri perde arkasından.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh yok ya, ben dest oynarken okumuştum biraz tome filan. greenskin lideri zaten nato kafa nato mermer, çarzenek de zeenç şampiyonu zaten bir olayı yok ve işbirlikçi değil. malekith bunları biraraya getiriyor ki he'lerin anka kralından geri alabilsin tahtını diye. avelorn'daki orklar filan hep taşeron işte.

hatta naruto okuyan/seyreden varsa: malekith = uchiha madara

ben de bir kemer aldım ama bakalım ne zaman 77 olurum. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Artık özel bir tarafı kalmadı kral kesmenin ama primetime da kesilmesi güzeldi.Ayrıca Order zerg ise Destro ne.O saatte destro savunma yapsaydı kitletmezdi.Order yine gece 3'de 4'de keserdi ama o zaman normal bir kral olurdu.Bu saatte kesilmesi orderın zerginden çok destronun savunmaması ile alakalı.Zaten gerçek kral k8p de kesildi abicim:)Bc olarak 27 dakikada kestik, ben de inanamadım:d
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

hehe sam sende kurguyu yaptın hemen:P onlarında günü gelecek. dark elf orc baskenteli geldiginde

amanın hala gelecek mi o başkentler? ne zaman gelecekler? geldiklerinde haberimiz olsun kurdeleli açılış yapcaz.

şu sıralar geri dönsem mi acaba diye düşünmekteyim. en azından yine 1 aylık açtırabilirim. du bakali nolcek...
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Bizimki bildiğin şovdu arkadaş. Raidin 80%'inde ward yoktu ahaha. :)
Bak i$te bu kadar basit olması problem, bizde neden i$ler boyle i$lemiyor? Aylarca 2.stage Instance yapamadık. Anamız agladı Temple'da bug var, BWC buglanıyor demekten. Palace'a giremedik ki. Aylardır oyundayım, mekanı gecen ay gordum.
Harir said:

Ayrıca Order zerg ise Destro ne.O saatte destro savunma yapsaydı kitletmezdi.Order yine gece 3'de 4'de keserdi ama o zaman normal bir kral olurdu.Bu saatte kesilmesi orderın zerginden çok destronun savunmaması ile alakalı.
Zerg kadar normal bi$ey yok ve dogru diyorsun. Order oyunu oynaması gerektigi gibi oynuyor. Bırakıyor underdog 2'ye, sonra en rahat zamanda basıyor da basıyor. Yediremiyoruz acıkcası. Organize olabiliyorsunuz ve taktik yapabiliyorsunuz diye saldırmak laf atmak tamamen sacma :D Dest bir bk bilmiyor, ogrenmeye de kapalı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes CW'e gitmiş, orada ikinci kale alınmaya çalışılırken bizim çakma wb ile Black Crag'i lockladık o çok hoş bir hadiseydi. Black Crag CW'ye kıyasla bomboş sayılırdı. Boş olacağını tahmin ettiğimizden de değil, bizim gibi zergsüz savaşabilmek isteyen destro guildi vardır diye düşündük ama yokmuş ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
bizim gibi zergsüz savaşabilmek isteyen destro guildi vardır diye düşündük ama yokmuş ahah.
underdog 2 = 70 VP = %108 = 3 saat dom lock... diğer yanda 60 vp = %92 = 45 dakika dom lock... Aklı olan guild neden orvr yapıp altdorf kitlemeye calı$sın ki? bırak gelsinler, ic locklanmasına 10 dakika kala gir yap savunmanı, cık. hemde guzel guzel sacma sapan genellemelerden kurtulursun :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...