Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow

drencrom

Öne çıkan mesajlar

ayrıca account, item vs. gibi fuzuli şeylere para verip satın alan adamlar oynayanlardan daha gerizekalı. aslında dünyaya bir iyilik yapmış oluyorum. mantıksız olmayın.
bu şeyleri para verip alan adam aradan 1000 sene geçse bile akıllanmayacak kadar dallama olduğunu ispat ediyor. ama account u kaptıran yağız gencin, bir daha kasamam deyip gerçek hayata kasma ihtimali daha yüksek.

hala anlayamadınız hareketlerimin arkasındaki yüce amacı. hayret bişisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

yuh. yaptığı adiliği iyi bi kalıba sokmak buna denir işte.
sanane milletin parası var demekki oynuyo.

abi kesin senin wow oynıcak paran yok, oynayanları kıskanıyosun sonra gidip kınağğyt oynadın beceremedin banlediler geldin içindeki yarayı burda deşiyosun.
yaşında 15 filan bence
Sosyal ağlarda paylaş

Oha adam Testere! Mantigini kavradim ben elemanin felsefesinin.

bu arada

Yaptigi hirsizlikla övünen bi insanla karsilasmamistim daha önce. Bide 10 milyar para kaldirdim diyosun 8 senedir bu oyunu oynuyosun. A be denyo gidip adam gibi bi is bulsaydin da en azindna asgari ücretle calisssaydin o parayi senede kazanirdin.
Evire cevire dövmek lazim böle tipleri.

Sosyal ağlarda paylaş

millet olayın odak noktasından koptu.
anlatmaya çalıştığım şey faydasız bir şeyi kara dönüştürmek. bende biliyorum 10 milyar fazla bir para değil ama 13 yaşındaki bir çocuk içinde fena bir para değil. ayrıyetten ortaokulda knightcılardan kazandığım parayı bir kenara koyup liseyi o paralarla kolejde okudum. hem kendime bir iyilik yapmış oldum hemde milleti oyundan soğutup onlara iyilik yapmış oldum. parayı hatunun koltuk altından kokayin çekip yemedik haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...