Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow

drencrom

Öne çıkan mesajlar

knight online güzel bir oyun. son derece tatmin edici grafikleri ve mob dizaynları var. 7 sene boyunca knight oynadım yaklaşık 20 küsür account çalıp 10 milyardan fazla kar ettim. sizin gibi sabah akşam sümüklü gavurların nefesini para verip solumadığım için mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:
böyle düşününe kınaytçı bebelerle oynayacağıma her ay değil her hafta para verir gavurlarla oynarım

+1 her gün de veririm dsfsd hiç wow oynamadım ama oynamak istedigimde geç kaldıgımı düşündüm. KINAYT bebeliklerini bilirim ama.

drencrom said:

knight online güzel bir oyun. son derece tatmin edici grafikleri ve mob dizaynları var. 7 sene boyunca knight oynadım yaklaşık 20 küsür account çalıp 10 milyardan fazla kar ettim. sizin gibi sabah akşam sümüklü gavurların nefesini para verip solumadığım için mutluyum.
aferin sana zengin oldun ev al araba cek altına. oyun zevk için oynanır HIRSIZLIK ve PARA için değil. Keşke insani yaklaşımlarda o gavurları örnek alsan. Biri size "do u speak eng?" dediğinde "fuck u" demeyecek kadar insan olsanız, belki o oyuna bile para verip emek vermis bir adamın emeğini çalmasanız. 3 gram zekanızla yaşamınızı ancak böyle yollarla sürdürebilirsiniz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

drencrom said:

fixed.

HELAL OLSUN bu arada, milletin accountunu çalıp 10m kaldırmak (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi sana hiç bir getirisi olmayan bir oyunu para verip oynaması var. birde sana hiç bir getirisi olmayan bir oyunu bedavaya oynamak var.
birde hiç kimseye hiç bir getirisi olmayan bir oyunu sabah akşam oynayan salak adamın hesabını çalıp üstüne kar koymak var. ben 3. örnekteki kar sağlayan akıllı adamım. sizinde akıllanma zamanınız geldi bence. size çok güvenen arkadaşınızın hesabını ebayden satın. kimseye faydası olmayan bir şeyden fayda sağlayın. bu mantıkta en ufak bir pürüz görebiliyor musunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

drencrom said:

şimdi sana hiç bir getirisi olmayan bir oyunu para verip oynaması var. birde sana hiç bir getirisi olmayan bir oyunu bedavaya oynamak var.
birde hiç kimseye hiç bir getirisi olmayan bir oyunu sabah akşam oynayan salak adamın hesabını çalıp üstüne kar koymak var. ben 3. örnekteki kar sağlayan akıllı adamım. sizinde akıllanma zamanınız geldi bence. size çok güvenen arkadaşınızın hesabını ebayden satın. kimseye faydası olmayan bir şeyden fayda sağlayın. bu mantıkta en ufak bir pürüz görebiliyor musunuz ?

otobuse binip para vermeden ise gitmek war
yillarca calisip para biriktirip ise rahat rahat gitmek war
bide bu arabayi caip sonra parcalyip satan bide bunna ovunen ana baci karistirip seviyemi dusurmeyecegim insannar war
Sosyal ağlarda paylaş

drencrom said:

ben 3. örnekteki kar sağlayan akıllı adamım. sizinde akıllanma zamanınız geldi bence. size çok güvenen arkadaşınızın hesabını ebayden satın. kimseye faydası olmayan bir şeyden fayda sağlayın. bu mantıkta en ufak bir pürüz görebiliyor musunuz ?

hı hı tamam akıllandım hemen.
arkadaşımın hesabını + kişiliksiz şerefsiz biri olarak arkadaşımıda satıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...