Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

ilk sezonu kötü olup sonraki sezonlarda iyi olan diziler gördüm ama aynı sezonda bu kadar boktan başlayıp bu kadar inanılmaz,efsane,epik.. tarif edilemeyen bir dizi, bir sezon finali dahada görmedim. son 2 bölümü oturcam tekrar izlicem inanılmaz bişey ya yok böle bi gaz. nolur iyileşsin andy whitfield hergün dua etcem valla iyileşsin diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

İlk bölümünde "kan efekti bile boktan, seks dizisi bu yaf" diyordum. Bu sezon izlediğim en sağlam dizi oldu. Helal olsun valla.

Spartacus adamın kalkanından atlaya atlaya lvl aldı herhalde sdf. Orda noluyoz dedim :D Batiatus'un ölüm sahneside çok sağlamdı. O küçük şerefsizin bıçaklanmasıda öyle. Adamlar tansiyonu çok iyi ayarlamışlar ya. Biri ölümce ya "HAS.." şeklinde ya da "sonunda lan" diyerek tepki verdim xD Batiatus bence yaşayabilirdi fakat hayatta kalsaydı Spartacus kendini köle isyanına vermezdi bence. Usher'ın hayatta kalmasıda iyi oldu. Hem Batiatus tadında hinlikler yapar hemde bizimkilerin başına sağlam salça olur. Crixus'a 2. sezon finalinde kesilcek adam olur hem :D

Birde dizi evrim geçirdi yavaş yavaş. "Kuku görelim" sahneleri artık gereksiz noktalara serpiştirilmiyor. Olursa da ilk baştaki kadar uzamadan şekilli bir geçişle bağlıyorlar.

2. SEZON GELMELİ @_@

Bütün gün 720p'yi beklemiştim değdi vallaha. Bu kadar kaliteli bir sezon finali kaliteli biçimde izlenmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Ashur

Ashur ibişi halen köle değil mi ? Villada felan kalacaksın dedi batiatus ona ama köle halen diye biliyorum. O halde kural gereği efendinin kanı akarsa bütü köleleri öldürülüyordu. O halde ashur ibişide kaçmak zorunda, hani glabere yardım eder felan dicem ama glaber sallamaz ashuru, ayrıca ashurun şahsi bir münasebetide kalmadı crixus ile.

Sosyal ağlarda paylaş

o değil de 2. sezon yerine sinema filmi de olabilir aslında. çünkü öyle az buz savaşlar değil spartacus'un yaptığı. ha ordu toplayana kadar olan bölümü anlatırlarsa eyvallah da sonrası büyük prodüksiyon ister. öyle bir konakta ve bir arenada bitiremezsin sezonu.
Sosyal ağlarda paylaş

of ne bölümdü..daha önce ki sayfalarda dendiği gibi bu kadar güzel bir 20 dakikası olan başka bir dizi yok.

Yalnız gözüme birşey çarptı, batiatus oğlum imparatorluğun başına geçecek diyordu bir yerde de...o devirde ne imparatorluğu roma hala cumhuriyetti o zaman :D gerçi mecaz da olabilir.

"Barbarlık insanın doğal halidir. Uygarlık ise olayların akışı sonucu oluşan anormal halidir ve sonunda hep barbarlık kazanacaktır." Bu laf bölümün teması olmuş.

Ayrıca Lucretia yarılmış halde Batiatus'un yanına geldiğinde arkada dikkat edin Alman birader bir yerden bir kupa bulmuş birşeyler içiyor :D

İlithiya'nın son bakışı da inanılmazdı.

Gaza geldim bir daha izleyecem o 20 dakikayı.

Tekrar izleyince farkettim..baya bir Conan havası var.

Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

o değilde var mı spartacusun yerini tutacak dizi haftaya ne izleyecem ben şimdi ?

Sorma pacific tirto çıkdı. Onuda izlemek için izliyorum.

O kadarda benimsemişdim halbuki karakterleri, misal şimdi kapıdan, şura ve mira cıbıldık olarak girseler, hiç yadırgamam direk bağrıma basarım o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...