Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

butun guclu, ağırlık kaldıran durmadan savasta orda burda performans gosteren ınsanların özellikle karın kısmı kalın olur. Sadece yağ göbek değil, kasda kalınlaşır orda. Vucudda ağırlı destekliyen kısım orasıdır cunkü. hammal olmaya gerek yok, her gün elinde kılıc sırtta zırh elde kalkan koştur dur zaten kalınlaşırsın.

yok öyle bişey. erector spinae hariç beldeki kaslar kıvrılmayı sağlar. erector spinaede adamı kalınlaştırmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyşe düşünürsek. İki tane cons olsa biri klıç kalkan sallasa ve ona görede beslense yani kılıç kalkanı taşıyacak kadar ve savaşacak şekilde. Dİğer cons ise sıradan fiziksel aktivitede bulunan bir insan olsa ve ona göre beslense.

Hangi cons daha iri olur veya kalınlaşır. Hani elde kılıç savurmak ve kalkan taşımak bu ağırlık bele ve karınada binecek ve ordaki kaslarda uzun yıllar boyunca o dirence göre şekillenecek v.s. Yani objektif bir kıstas için iki cons kullandık. Bence kılıç kalkan kullanan cons daha kalınlaşır.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Şöyşe düşünürsek. İki tane cons olsa biri klıç kalkan sallasa ve ona görede beslense yani kılıç kalkanı taşıyacak kadar ve savaşacak şekilde. Dİğer cons ise sıradan fiziksel aktivitede bulunan bir insan olsa ve ona göre beslense.

Hangi cons daha iri olur veya kalınlaşır. Hani elde kılıç savurmak ve kalkan taşımak bu ağırlık bele ve karınada binecek ve ordaki kaslarda uzun yıllar boyunca o dirence göre şekillenecek v.s. Yani objektif bir kıstas için iki cons kullandık. Bence kılıç kalkan kullanan cons daha kalınlaşır.

kalınlaşan yer beli veya götü olmaz ama.
Sosyal ağlarda paylaş

hatta örnek vereyim dave gulledge, powerlifter kendisi. adamın olayı ağırlık kaldırmak, fiziksel görünüşle alakası yok herifin. adam siklemez gayet yağlı döneminde böyle;
http://images.tmuscle.com/forum_images/1/1/.1122150774032.bigdave2.JPG
daha sonra definisyona giriyor al sana kız beli;
http://www.tmuscle.com/img/photos/05-134-training/image004.jpg

buda başka bir powerlifterın beli, bu insanlar ÖKÜZ gibi ağırlıklarla deadlift yapıyorlar bu arada yani dünyanın en güçlü belli adamları, ona rağmen belleri götleri x ekseninde değişmiyor kas bakımından tek fark bu oluyor;
http://www.t-nation.com/img/photos/07-085-training/image010.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün televizyonda dedikodulu kız dizisi vardı. Chuck Bas mı bi karakter var orda aynı bizim cons lan. Biraz boyu kısa.

Ordaki kastan kasıt türk kası işte. Adamlar bol yağlı yiyolar sonra her taraf türk kası oluyor. Ki natural armor +2 demek o, baya önemli cıblak dövüşürken.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

copry said:

s1 e 6

ADİ HERİF :(

ya ben de biraz önce izledim bu bölümü, sahibi düzenlemiş saldırıyı galiba di mi ben öyle anladım karısına bakışından ses tonundan falan

evet aynen öyle . 'onları birleştiricem dedim ve birleştirdim, sözümü tuttum' diyor bir de utanmadan. OF :(

Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

Cuce said:

butun guclu, ağırlık kaldıran durmadan savasta orda burda performans gosteren ınsanların özellikle karın kısmı kalın olur. Sadece yağ göbek değil, kasda kalınlaşır orda. Vucudda ağırlı destekliyen kısım orasıdır cunkü. hammal olmaya gerek yok, her gün elinde kılıc sırtta zırh elde kalkan koştur dur zaten kalınlaşırsın.

yok öyle bişey. erector spinae hariç beldeki kaslar kıvrılmayı sağlar. erector spinaede adamı kalınlaştırmaz.

valla anatomi calıstım ben ene dediğim gibi orda hep. endmorph tipte karın ve bel kalındır, cunku ağırlık kaldırırken omurlara ve sırta zarar gelmesini engellemek icin güclü buralarda güclü kaslara gerek vardır.

kalınlasan yer beli olur yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...