Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

Jahrein said:

Dastingo yu "dışarı aldiginiz " için teşekkür ederim
@calimero yok be abi nereyi parçalıyor hani maul deil de mace olsa tamam diycem de öyle de değil ... Bildigin cekim hatası

yani spartacus gibi bir dizi ahlaki değelerin için tam olarak uygun fakat kimi kelimelere gelemiyorsun kendince? ve bu derece rahatlama yaratıyor bünyende? eminim bir sifon etkisi oluşmuştur çehrende.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

içime doğdu bence Varro gidici, hatta Spartaküs öldürmek zorunda kalacak gibime geliyor

Anlıyorum lan ben bu işten resmen. 6 martta demişim valla bunu

bölüm 10

O yargıca ve çocuğuna birşey olmaz. Batiatus kan akacak vahşi kan derken solonius'u kast ediyordu sanırım.

İlithiya resmen yılan ya, hani bizde çakırı vuran adamı dövmüşlerdi ya şu an o adamlar gibi hissediyorum. Sokakta görsem tokatlarım kevaşeyi.

Bi de o 29. dakikada ki adam fail değil bence. Boru değil adamın elinde gürz var, vuruyor gibi yapmayıp vursa karşıda ne kemik kalır ne kalkan. Onu eğitecez diye 10 kişiyi heba etmek zorunda kalırlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:

Quemarlos said:

Jahrein said:

Dastingo yu "dışarı aldiginiz " için teşekkür ederim
@calimero yok be abi nereyi parçalıyor hani maul deil de mace olsa tamam diycem de öyle de değil ... Bildigin cekim hatası

yani spartacus gibi bir dizi ahlaki değelerin için tam olarak uygun fakat kimi kelimelere gelemiyorsun kendince? ve bu derece rahatlama yaratıyor bünyende? eminim bir sifon etkisi oluşmuştur çehrende.
ben üst üste boş mesajlar atmasına ayar olmuştum açıkcası. Bunu da belirtmiştim ama tabi lagi dilediğiniz tarafinızdan almakta serbestsiniz. Sonuçta burayı yeni mesaj geldikçe okuyoruz mesaj dastingonun olunca hayatımızdan 10 sn çöpe gidiyor ...

haaa anlıyorum yani burdaki kimse takılma amacıyla geyik olsun diye mesaj atmıyor. herkes çok yoğun bilgi içeren hayatının o 10 snlerini çok değerli kılan şeyler yazıyor. özellikle bu başlıkta. o nedenle heralde böyle düşündün. çok hassassın bitanem benim. bu kadar hassas olduğunu bilsem daha farklı davranırdım o 10 snlerine. bakalım bunu kaç snde okuyacaksın çok merak ettim doğrusu.

10snleri gidiyomuşda ugudi bugidi oy oy oy harbi ne şekersin sen.
Sosyal ağlarda paylaş

Başbakanımız gibi konuştun. Peki efendim hemen ikiliyorum mu diycem ben şimdi? Anamı da alıp da gideyim mi peki? Eğer bunu diyceksen bu şekilde özellikle tartışmayı bitirmek de istiyorsan o son mesajı öm den atar oraya ömden mesajlaşıyoruz verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz yazarsın.

İnsanlar salak değil şu yaptığının anlamını herkes biliyor. Şöyle mi sanıcaklar sanıyorsun: bak ben bitmeye çalıştım ikile dedim ama ikilemedi. E naapıcaktı? Eğer amacın dediğin doğrultusundaysa dediğimi yaparsın. ÖMye geçtik dersin rahat rahat konuşuruz derdini söylersin çözeriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlatamadım ki abi geyik yaptığımızı. Rahatsız oldu mesajlarımdan saçmalamış boş konuşmuş diyo, ne diycektim herkes boş konuşuyo allahım yarappim ne biçim bi adam bu Jahrein ya. Sen nası bi insansın ya?

Geyik yapılan bi ortamda boş konuşuyosun 10snyem boşa gidiyo diyosun sonra bana tartışma yaratıyosun diyosun. Eğer 10snlerin çok önemliyse başka yerlerde takıl diyorum ben de. Ordan demogoji yapıp öm dir bilmemnedir deme bana sora gelip de. Çok antipatik birisin. Gıcıksın baya bi. Üst derece gıcıksın hemde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...