Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

eskileri okumak zor geldi oyunu nerden bulabilirim. Bu kadar yazan olduguna göre deger sanırım oynaması. Ne gibi makina özelliği istiyor.Bide sizin oynadıgınız orjinal oyunu dimi. Araldan kasım sonu gibi bi sey okumustumda. Başkasından alıp oynayabiliyormuyum. Oynarken cd-dvd istiyor mu. ice crow gelene kadar oynasam biter mi ? vs.vs.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

win/win

Ya da werewolf var bir tane ölmek üzere, kocasına götürmen için bir eşarp veriyor. Kermit onu da alıyor.

Ayrıca kermite saldırılmıyor.

Naparsan bir fazlası gang =P

Kermit'e hiç saldırmadım zaten :p
Ayrıca eşarfı da kocasına verdim, oradan da xp ve item geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:

LOL 3 mage 1 tank ile oynuyorum, oyun hardda kolay geldi.

Yani season 5 dk pala gibi. Birkac tusa basiyosun bitiyo. Ha tank da oluyo ama ossun, tempest tempest tempest blizz blizz blizz coc coc coc coc coc coc ayakta duramuyo kimse. Espiri gibi lan, ben amele gibi 3 warrior 1 healer oynuyodum. 3 mageye de heal buyusu de aldim. Respec moduyla bunlar tabiy

Lol ya hahayt dovuyorum oyunu

o yüzden "cheat" işte respec mod xP
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

dreagloth said:

win/win

Ya da werewolf var bir tane ölmek üzere, kocasına götürmen için bir eşarp veriyor. Kermit onu da alıyor.

Ayrıca kermite saldırılmıyor.

Naparsan bir fazlası gang =P

Kermit'e hiç saldırmadım zaten :p
Ayrıca eşarfı da kocasına verdim, oradan da xp ve item geldi.

adama eşarp vermesende xp ve item gelio =)
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

eskileri okumak zor geldi oyunu nerden bulabilirim. Bu kadar yazan olduguna göre deger sanırım oynaması. Ne gibi makina özelliği istiyor.Bide sizin oynadıgınız orjinal oyunu dimi. Araldan kasım sonu gibi bi sey okumustumda. Başkasından alıp oynayabiliyormuyum. Oynarken cd-dvd istiyor mu. ice crow gelene kadar oynasam biter mi ? vs.vs.

son sorulara cevap veriym euh
başkasından alıp oynayabilirsin, cd istemiyor, icecrown gelene kadar biter
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

win teyze dahada win olmaya basladi petrify geldiginden beri

daha combat baslar baslamaz mageleri petrify-winfist combosuyla aliyorum

sahane karakter olmus, sineyk ile tanistirip ikinci bahar tadinda basgoz etmek lazim bunlari

Ben bu komboyu ana karakterime kasmıştım, wynne'de cold gitmiştim. Leli'ye de crit kasınca (aim ile 30%a yakın crit şansı vardı oyun sonlarına doğru) beyaz magelerin 5snyeden fazla şansı olmuyordu. Haa, boss mage gelince CC işe yarıyor da shatter olmuyorlar genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...