Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Abi sırf okçular değil ki. Shield mastery varken bile shield wall açık falan yine elinde baltalı öküzler alistari öldürüyolar hemen

Abi düşük levellarda (hard bu arada) bile alistair bende ölmüyordu hiç, neyi yanlış yapıyorsun bilmiyorum ama shield cover + shield defense/wall'ı açınca arkasında bir healer varsa adam ölmüyor yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

off bitti sonunda helal olsun dedim tekrar oyunun yapımında ve yayımında emegi gecen herkese, hardda oynadım omrumu yedi ...

Legendary Sacrefice, gozum duldu son demoda yuru be Ali dedim ver gazı ...

Dlc itemları ile cheatlenmis nightmare bi daha bitirmeyi dusunuyorum yavas yavas, Rogue yada warriorla, deneyen eden oldumu nightmare ? muhtemelen tank ben olcam hardda halı olan ali nightmare de neler yapar allah bilir,

hafif Spoiler heral

eger ali yi morri ile ciftlestirirsen le devam eden senaryoda dogan bebek morri nin anası tarafından buyutulen ultra evil bişi mi oluyo ona giden varmı ?

son fight ın gecdigi 1. kat fightları oyundaki diger herseyden daha zor geldi bilmiyorum,

son boss fight ıda umdugumdan cok daha kolaydı,

ve tankda olay tamamen Dwarf mekanından alınan yuzuk lifegiver

Sosyal ağlarda paylaş

ya işte

loghain i sağ bırakırsan ona kestirebiliyorsun, onu morriganla seviştirebiliyorsun 8 ending eder alistair i evlendirmediğini farzedersek, bide evlendiği durumlar var felan,
achievement olarak morriganın olayı var ultimate sacr var, redeemer var loghain kesiyo, bide alistaire kestirme var sanırım başka olmaması lazım

healer yapmakla bitmiyor, toplam respec atmak lazım healer icin, heroic support ağacı spellbloom
benim ilk oyunum zamanında respec modu yoktu :)

ayrıca oyundaki en güçlü şey arcane warrior 16 dan sonra invincible sınız direk 60 armor 120 def 70 70 auto attack ile ne geldiyse tokatladım 1v1 1v10
Sosyal ağlarda paylaş

nl sen easy'de oynayıp mı söylüyosun bunları :p

ben tek bir combatta bile harddan easye çekmedim rahat rahat ilerliyorum da :D

hatta taktik demişsin, taktics kısmında en ufak ayarlama da yapmadım sadece arada bir karakterlere ne yapacaklarını tıklayıp söylüyorum sonra ana karakterime geçiyorum o kadar

neyse dediğin gibi büyük bir farklılık var belki büyü sisteminde ama ben DAO yüklemeden az önce nwn2'yi bırakıp geldiğim için diyebilirim ki o büyü sistemi de şahaneydi bu da bence unique olmuş

gönül time stop ister horrid wilting ister tabi, aklıma Mix sunucularında oynarken Sardius'un ilk defa attığı time stop geldi hatta bunları konuşurken :p bütün sunucu noluyoruz hop makinist olmuştu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi her karakteri tek tek kontrol etmeden normalde bile hayatta kalamıyorum. E o kontrol işi de zor çünkü oyun turn based değil. Birini kontrol ederken öteki dayak yiyo. Onu heal edeyim derken diğeri 6 kişinin arasında kalıyo falan. Tactics kısmında ne kadar iyi ayarlasam da olmuyor olmuyor olmuyor =(

Yetersizim :(
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Abi açık oluyo, arkasında wynne var. Mana pot eksikliğinden dicem ama wynne de sonuçta dadısı değil yani alistairin. Başkalarıyla ya da düşmanla ilgilenirken ali ölüveriyo orda :D

Abi aynen öyle yani dadısı olmalı tankın healer :) Diger karakterler cok lazımsa pot icsin, ya da ana karakterine de heal ver arada atsın. Diger karakterler cok aggro cekmemeli (devamlı fireball sallayan mage'in haric) butun aggro alistair'e gitmeli ve paso adamı heallamalısın. Gerekirse elle yonetmek gerek ama taktikten de ayarlanabilir. Lvl 12'de mi ne lifeward geliyor o bayagı yardımcı oluyor bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

%25 az zaten. o sırada buyu vs atiyorsa eğer ölmesi çok doğal zaten. ben tek tek her yapacaklarını usenmeden 10 defa da olsa yapıyorum savaslarda.

hard da zaten ozellikle warrior degilse 2-3 vurusta oluyolar. mage ler en azından

3 mage + 1 warrior grubum var. yonetirsem cok rahat geciyorum. yonetmezsem benim eleman saliyo aoeleri etrafa herkes yatıyo eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...