Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:

@ Revangelis

dlc o q ve içerdiği her şey.

dlcler yüklü zaten, itemlar falan var

bikaç forumda daha yakınmışlar bu konuda, bazıları başka mekandan git oraya düzeldi benimki demiş, bazısı dlcyi disable-enable edip tekrar dene falan demiş te hepsini denedim olmadı. neyse sonuçta bugmış onu öğrendim:p
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada shale ne kadar mükemmel bir karakterdir ya, en son yaptıkları karakter olmasına rağmen dialoglarına bayıldım. Bence dragon age'in HK-47'si shale olmuş. Allistair'ın esprileri pek güldürmedi beni, böyle partiyi kırıp geçirecek bi karakter arıyorum ama yok sanırım DA'da öyle bir companion?
Sosyal ağlarda paylaş

Leylana da katıldı partime, köpücüğü çıkardım. Kim kim gitsem şimdi hangi karakterler daha eğlenceli?

Bende lightning horror mage var, yanımda morrigan ve alistair. Aliyi atıp köpücüğü mü alsam acaba? Ama çok az skilli var ilerde ezik kalır diye kararsız kaldım.

Bide büyü ağaçları çok kısa kalmış. Gittim ogre ı kestim işte daha ilk köydeyim, magic e abanıp chain lightningi aldım hemen. Eee bitti mi şimdi yeni bişey yok mu? Daha 6. lvlda talent treenin en sonundaki büyüyü almak çok saçma olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

mana arttırmak için willpower vericeksin, magic değil :p

Hadi canım tüü görüyon mu dur stat resetleyim sdfsdf şaka bi yana öyle yapıyorum zaten ama hala düşük morriganla aynı hatta 2 stat mı ne fark var aramızda onun mp 239 benimki 130 abzürt geldi ondan sormak istedim.

Mighty_THoR said:

redcliff de gece savunması nasıl bitiyor 20 dakika combatta kaldım hala adam geliyor

Mighty

Redcliffte combat biraz uzun sürüyor ama ekstra birşey yapmıyorsun yaratıklar bi yerden sonra tükeniyo.

Sosyal ağlarda paylaş

hangi zorlukta oynuyorsun axedice efendi ? hardda tank lazım

wynne - goddess tier support/healer, baymayan anne tipi karakter. güzel hikaye, dawww etkileşim

alistair - bro tier tank. 38 str kas juggerları giydir agro alsın dursun öyle. geyik karakter, eh işte hikaye, klasik amerikan etkileşimleri

imoen - 100 influence + device skill 4 kas bütün kapıları, chestleri, trapleri vs halletsin. sustained dps + roguetree den debufflar. OP son şarkı. questini yapana kadar polyanna karakter sonra güzelleşiyor

bu üçünü aldıktan sonra istediğin dps karakterini yap
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...