Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Baldur's Gate ya da Icewind Dalelar çok daha iyi oyunlar olmasına rağmen çağdaşları arasında ikinci en iyi parti tabanlı rpg oyunu. En iyisi (hikaye, anlatım ve derinlik bakımından) Neverwinter Nights 2 (Mask of the Betrayer ve Storm of Zehir ek görev paketleri). Ama dragon age in avantajı da rpg oyunlarına aşina olmayan biri için adapte olması oynaması çok daha kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
beyler beni yine dövdüler yav google ile aramadan önce patilere danışayım dedim,şu zombi istilası olan köyde redcliff sanırım bi türlü geçemedim knightlarla tepede savunuyorum fakat aşşağıda direk üstümden geçiyorlar 1 tank 1 melee 1 archer 1 mage setup ile en az 10 kere denedim bir gelişme gösteremedim zorluk seviyesini de düşürmek istemiyorum yardım pls
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

beyler beni yine dövdüler yav google ile aramadan önce patilere danışayım dedim,şu zombi istilası olan köyde redcliff sanırım bi türlü geçemedim knightlarla tepede savunuyorum fakat aşşağıda direk üstümden geçiyorlar 1 tank 1 melee 1 archer 1 mage setup ile en az 10 kere denedim bir gelişme gösteremedim zorluk seviyesini de düşürmek istemiyorum yardım pls

Morriganda ne skillere verdin, savaşı o kazandıracak çünkü..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 9 ay sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...