Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

mage tower

2. kere oynuyorum ilkinde herkesi kurtarmıştım, bunda tower'da bi tane mage kalmadı maşallah hepsi öldü :) sebebi nedir? Boss'u çok mu yavaş kestim de böyle oldu acaba anlamadım, yoksa konuşmalarla fln mı ilgili son konuşmalar çok aceleye gitti üzüldüm..

asdasd, eşşeklik etmişim, mage'in verdiği scrool'u kullanmadım die olmuş :)

Lockpick'den güzel item çıkaran oldu mu? Çok küçük bir ihtimal snrm, rogue'u çıkarıp party'ye mage almayı düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

oyun süpermiş, senaryo inanılmaz akıcı. yanlız rpg kazması olarak saçma skiller vermişim, respec yapmaya çalışıyorum respec modla (evet hile direk :D) fakat olmuyor -_- "Error: Couldn't get list details from manifest.xml" diyor. klavye ayarını ve locationu değiştirdim yine aynı şey pff. windows 7 kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Earenwen said:

oyun süpermiş, senaryo inanılmaz akıcı. yanlız rpg kazması olarak saçma skiller vermişim, respec yapmaya çalışıyorum respec modla (evet hile direk :D) fakat olmuyor -_- "Error: Couldn't get list details from manifest.xml" diyor. klavye ayarını ve locationu değiştirdim yine aynı şey pff. windows 7 kullanıyorum.

tüm ayarları usa ve english yap oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:

Dworgian said:

draedan said:

Dworgian said:

bide frost gidersen önce LOS dan blizzard sora inferno mis

inferno fire buyusu degil mi ? blizzard fire res ekler, bosa mana yakma derim :D

gırla potion var :D

sen taktigini degistirmen daha iyi olacak derim, tooltip leri de okuman yararli olacaktir :D

oyunu bitirdiğimi hatırlatır saygılarımı sunarım abi :)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bide blizz fire resist arttırıyor, infernonun damageı azalıyor.

dememim tek sebebi bu.

ben bliz ustune elektrik, ismini unuttum aoe atardim, uzerine de chain lightning.

bu fire res i yuksek olan mob a fireball atmaktan farksiz demek istiyorum, isteyen istedigi gibi oynar tavbi ki, mana pot vs isteyen icsin ne diyim :D
Sosyal ağlarda paylaş

sırf denemek için magic 54 iken 254 yaptım toolsetten karekterimin dmg inde süper bir artış olmadı. Silahı değiştircektim toolset ile vazgeçtim oyundan soğumak istemedik iyice ezikleştirip eski haline getirdim. olay gear üstüne kurulmuş bir yerden sonra bunu anladım.

Not: human noble başlarsanız ostagar da morriganın bataklıktaki evinin olduğu alanda köpeğiniz bir staff buluyor oyunun ortasına kadar bu stafftan iyisi yok ismibir ağacın dal parçasımı neydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...