Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

hayır benim anlamadığım benim sololayabildiğim adamları dövmek için niye ordu toplattılar ahah. ben cidden 212 adam topladığımızı görünce esaslı kapışma olacak beklentisiyle girdim helalleştikten sonra parti. 207 adamla bitirdim, "yarısını kurtardın helal" diye achievement verdi ahah.

aynen o çıktıkları yere morri ile blizzard'ı çakınca zaten nasıl bir spawnkill fest. o bitince waking nightmare. emissary'nin biri kick vote istedi morri için.

Benim karakterde tankdı zaten hiç adam kullanmadan bitti oyun o.o pot bile içmedim niye archdemon çok ezik kalmış? (normalde bitirdim birde)
Sosyal ağlarda paylaş

maalesef rpg'lerdeki oyun sonuna doğru işini bilen insanın karakterini überleştirmesini hesaba katamayan oyun tasarımcısı sendromu. orzammar'daki ayaktakımı hebelelocklar lvl 18lere çıkarken son savaşta lvl 10u geçmediler.

iki kule'de pro uruk-hai'leri seyrettikten sonra kralın dönüşü'nde lamer goblinlerin yarattığı hayalkırıklığı gibi tam.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Sam said:

maalesef rpg'lerdeki oyun sonuna doğru işini bilen insanın karakterini überleştirmesini hesaba katamayan oyun tasarımcısı sendromu

Moar liek biz bu oyunu konsol bebelerine de satıyoruz, çok zor yaparsak beceremezler sendromu

baldurs gate de kensai diye bi olay var biliyorsun değil mi ? rpglerin sorunudur o başlari ve ortalari sağlamdir ama bir yerden sonra illaki gg
Sosyal ağlarda paylaş

abi dizayn ortalama karekterler için hatta cok büyük ihtimalle level cap 20 ise doğru düzgün harcanmiş 12-3 level için olur. sonuçta olayi hikayeyi oyuncuya aktarmak. ben hard'da bitirdim şimdi nightmare de oynuyorum gene kolay gene kolay. ne yaptığını bilen adama rpgler cok kolay zaten ki bu dragon agete büyüleri düzgün atiyorsan ( bir nevi taktiksel) aşiri kolay. ki ben oyun sonunda

spoil

o şehrin kapısından girerken warden diye tezahürat ettikleri yer de anlamiştim böle olacağını ama bana kalirsa çokta iyiydi zaten diğer warden abi baya bi yarmişti biz de kalani halettik.ama yani o savaşa yürüyen ordu sinematiğinden oyun sonuna kadar olan kisim zaten çok güzel akiciydi. fazladan zorluk falan koysalar load/saveler falan olsa bence atmosferi cok bozardı.
[/spoile
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

maalesef rpg'lerdeki oyun sonuna doğru işini bilen insanın karakterini überleştirmesini hesaba katamayan oyun tasarımcısı sendromu. orzammar'daki ayaktakımı hebelelocklar lvl 18lere çıkarken son savaşta lvl 10u geçmediler.

iki kule'de pro uruk-hai'leri seyrettikten sonra kralın dönüşü'nde lamer goblinlerin yarattığı hayalkırıklığı gibi tam.

biz butun oyun boyunca tecrubeli darkspawnlari kesince adami kalmamis archdemon'in, o yuzden sonunda cepheye vatan-millet-sakarya diye kandirilan cannon fodderlari yollamak zorunda kalmis
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

paragonlar ve anvil hakkinda devam

abi sey cok iyiydi yane ben becerdim mukemmelim. once golem paragonu oldurdum sonra anvili brankaya kirdirdim prankada oldu. bildigin dwarflarin azina sictim 15 snaiyede auhehaueauh

gece 4:30 da öyle sesli güldüm ki ev arkadaşı uyandı yan tarafta:D
ya bu mage tower, elf diyarı ,orzammar a gidiş için belli bi sıra yok sözde ama fiilen de öle mi ?

yani ben redcliff,mage,dwarf,elf gittm ve lvlım daha düşükken daha önce orzammmar a girsem cıkabilirmiyidm emin olamıyorum?

senin lvl ına göre mi mobların gücü artıyo yoksa hepsi fiks mi ? o zman mage tower baya bi basitti hani dierlerine göre ..
Sosyal ağlarda paylaş

Kaijad said:

gece 4:30 da öyle sesli güldüm ki ev arkadaşı uyandı yan tarafta:D
ya bu mage tower, elf diyarı ,orzammar a gidiş için belli bi sıra yok sözde ama fiilen de öle mi ?

yani ben redcliff,mage,dwarf,elf gittm ve lvlım daha düşükken daha önce orzammmar a girsem cıkabilirmiyidm emin olamıyorum?

Sen level atladıkça mob larda atlıo :) önemli bir item party üyesi vs dışında hangi mekanı bastığının önemi yok gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

oyunda hersey tırt np.

en azından oyunun en kalite npc'si cuce golemi.

abi o golemde
seydeki robotun aynisi
zaten ona gore yapmislar
neydi

knights of the old republicteki assasin bot wardi kirmizi
onu yapmislar

bu arada shalein mantigi aslinda fena deil
ama cok urasman lazim
yane main char olarka shalei kullanman lazim
cunku ranged stanceye geccen aoe atcan stun atcan sonra tanka geccen tanklicen mobu stanlayip dps stanceye geccen felan
yane 4 stancesi war
her birini kullanirsan zevkli hero
ama otomatige birakcaksan iyi deil
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada son hurloclarin kolay olmasini bilerek yapmislar sanirim abi
yane bole 100lerce hurlocu araliksiz kesme tadina varalim diye
dual wield warriorumla cok zevkliydi
bole biraktim aralarina
bildigin allaaaaaaaahhhhh aaaaaaaaaalllllllllllllllaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh diye bagira bagira kesti

yane ole umuyorum yoksa
level 20 iken levle 0 mob koymazlar(survivalden sanirim gorunuyo bende levellar cogu level 0)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...