Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

Saeros said:

Buyse said:

@saeros

denerim de bi yerden bir yere giderken pusu yedik. bi eleman çıktı zevranı sordu bana getirin onu diye. zevran geldi, adam gel bize katıl eski günlerdeki gibi dedi. herif de iki dakkada sattı. alayını kestim ben de. dallama. o değil de köpek nerden bulunuyor yahu.

of çok dandikmiş be ahah, ben de önemli bişey için yapıyo sandım

asfasfa

eee bende ole bisi olmadi abi
gel bana katil dedi
zevran hade lan ben iyiyim de get dedi
adamida kankalarinida kestik

zaten zevranla en azından 30-40 approval varsa olmuyo öle, ben iyiyim böle diyip kalıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ordu toplamanın gereksizliği

yalnız bütün bu ordu toplama olayı ne kadar gereksiz var ya. en son savaşta ordu kullanmadan yürüyüp gidiyorsunuz öyle. ben gider archdemon'u keserdim solo söyleselerdi. toplam 5 cüce ve 5 elf filan öldü sanırım.

oyunda sanırım tek zorlandığım yer denerim'deki blood mage binasında üç büyücü + 1 düzine adamın tuzaklar arkasında pusu kurduğu yer oldu. los'tan kaçınca takip etmedikleri için.

abi orda niye zorlandiniz ki
kapiyi azcik actik
bole sadece solu gorucek sekilde
iceri verdim blizzardi sonra basladim kacmaya
bi grup oldu
aynisini tekrarladim
cok zorlamadi ora
Sosyal ağlarda paylaş

bana gaxkang çok kolay geldi ama 22 idim, landsmeet'ten sonra bitirdiğim için. bir de ekip 3 melee + 1 healer idi. boss'lar herhalde ondan daha kolay geldi dragonlar hariç.

abi bone, morrigan'ı çıkardım ben partiden lvl 7'de filan. win teyze dışında mage yoktu ekipten ondan ötürü. ona da ofansif birşey almamıştım.
Redeagle said:

Ahahaha tu kuul xD

dark promise

Morrigan bence witch of the wild döngüsünü devam ettirmeye niyetli

evet benim de ilk aklıma o geldi, ikinci oyunu sanki o bitişle devam ettirecekler gibime geliyor. dünyayı batırdım sanırım. :/
Sosyal ağlarda paylaş

OLSUN ADAMIM ÖLMEK İÇİN ÇOK KIYAKSIN AMA

oyun sonuna doğru sürpriz

Bu sırada açık ara oyunun kahramanı abicim. Oyun sonuna doğru elemanı görünce "yok artık" demiyen yoktur herhalde

http://img509.imageshack.us/img509/4550/1258904681538.jpg

Enchantment ?
Enchantment !

Sosyal ağlarda paylaş

Lyrium dust ve normal lyrium pot. recipe nin nerede oldugunu bilen var mı?

Love letters lazım bi de toxin extract. Genelde bodozlama adam kestiğim için vendorlarda ne var ne yok bilmiyorum bunlar questler için lazım ^^ teşekkürler şimdiden =P

@Kaede oyun sonu ile bilgileri spoya al hatta yazacak olan herkez alsın daha oyunu bitirmeden nasıl spo yedim belli değil kaç defa. Bari başka adamlara aynı şeyi yapmayalım
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

OLSUN ADAMIM ÖLMEK İÇİN ÇOK KIYAKSIN AMA

oyun sonuna doğru sürpriz

Bu sırada açık ara oyunun kahramanı abicim. Oyun sonuna doğru elemanı görünce "yok artık" demiyen yoktur herhalde

http://img509.imageshack.us/img509/4550/1258904681538.jpg

Enchantment ?
Enchantment !

lanet olsun öyleyim. :(

duke sandal çok iyi olmuş ahah!

duke sandal

- WTF NE YAPIYORSUN BURADA, BU CESETLER NE BÖYLE?
- ENCHANTMEEENNT!!!

Sosyal ağlarda paylaş

Bitti

A Dark Promise (napim hatun ikna etti beni lol)

140 saat oynamışım, en son oyunun otomatik bıraktığı save'de gidip kamptaki sandıkta ne var ne yok sattım, daha warden's keepteki sandık var onda da bişeler var ama şöyle diyim 530 gold üstümde var, 330 da ben harcamışım yani 900 gold civarı toplamışım, para sıkıntısı çekenlere ithaf ediyorum :p

yalnız world explored %95 diyo niyeyse, nereleri açabilecekken açmadım ki acep :p

bu arada cast darkspawn horde kadar varmış oha dedim, Yunus "Light" Balcıoğlu diye bi isim gördüm, Morriganı seslendiren hatunun adı Claudia Black'miş :p ruhunda bi karalık olduğu belliydi zaten sesinden :D

uzun zamandır böyle zaman geçirmemiştim yalnız, benim hoşuma gitti valla, uzaktan da yakından da 10 veriyorum kusura bakmayın ;)

Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Bitti

A Dark Promise (napim hatun ikna etti beni lol)

140 saat oynamışım, en son oyunun otomatik bıraktığı save'de gidip kamptaki sandıkta ne var ne yok sattım, daha warden's keepteki sandık var onda da bişeler var ama şöyle diyim 530 gold üstümde var, 330 da ben harcamışım yani 900 gold civarı toplamışım, para sıkıntısı çekenlere ithaf ediyorum :p

yalnız world explored %95 diyo niyeyse, nereleri açabilecekken açmadım ki acep :p

bu arada cast darkspawn horde kadar varmış oha dedim, Yunus "Light" Balcıoğlu diye bi isim gördüm, Morriganı seslendiren hatunun adı Claudia Black'miş :p ruhunda bi karalık olduğu belliydi zaten sesinden :D

uzun zamandır böyle zaman geçirmemiştim yalnız, benim hoşuma gitti valla, uzaktan da yakından da 10 veriyorum kusura bakmayın ;)

destan kadar uzun cast'te tek nickini yazdıran da bizim türk olmuş, hayret ettim cidden. :)

oyun galiba %5 olarak diğer origin hikayelerindeki mekanları sayıyor, benim yorumum o. para konusu dediğin gibi, ben farkedince 100g'lik kemer, yüzük filan aldım. çok da işe yaradılar doğrusu.

dark promise en güzeli, deus ex gibi yetişti imdada. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi sey komikti
saraydan kiz kacirma war ya queeni kacirdimiz orda
teslim olun diyince
no ill die before i surrender dersen
morrigan approves +2
eahueuha
allah belani versin morrigan

yaa o questte anora "gel anlat seni kurtardığımı" dedim anında sattı "bunlar beni kaçırıyodu" diye.Oyunun sonunda Anorayı Orzammar keranesine satma gibi bi seçenek istiyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...