Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Ya ben de rogue karakterimle 13 oldum. Grubumda Alistair, Morrigan ve Wynne var. Wynne olmadı mı nerdeyse bütün kavgalarda gruptan bi 1-2 kişi ölüyo. Artı, dikkat etmeden bütün attribute puanlarını dex, cunning ve constitution'a vermişim, 12 str mi ne var. Backstablerim 33 33 vuruyo. Easy'de bile donmuş adamları shatterlayamıyorum.
Yer olarak da Orzrammar'dayım. Circle ve elflerin desteğini aldım bi tek dorflar kaldı. Sıfırdan rerollasam mı, yoksa hileye başvurup şimdiye kadar kazandığım attributeları, skill ve talentları farklı mı dağıtsam?
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

arl howe estate

ya bu estate de queeni kurtarıyoruz en sonunda kapıdan cıkarken bi hatun boss ve yanında bi ordu geliyo. bunu savsarak gecen var mı? beni esir almalarını kabul ettim ancak savasarak gecemedigimden. cok kastırdı dagıtıyorlar feci:/

bide yine bu estate de bi odada bi guard ile hizmetciyi yakaladım çok kötü şeyler yapıyolardı koptum resmen:)

hatunu kesince codex update oldu ula neymiş bu diye bi baktım ki;

She was slain while trying to arrest Novgorod for the murder of Arl Howe.

diyor Ser Cauthrien'in codex entry'sinde :p

kolaydı yalnız, agrolayıp kaçınca sadece hatunla 4 guard geldi, hatun benim karaktere hasta oldu sanırım hiç bırakmadı ben de force field'ımın içinde kafasının pekmezinin akışını izledim...

[img=http://img21.imageshack.us/img21/5167/screenshot2009112323170.th.jpg]
Sosyal ağlarda paylaş

Approval artırman lazım. Arada sırada konuş, saçma hikayelerini dinle falan. Bi de sağda solda bulduğun giftleri verebilirsin ama tabii bu giftlerin uyumluluk listesine de bak. Başkası için daha yararlı olabilcekleri verme falan. http://dragonage.wikia.com/wiki/Gifts#Gifts_for_Leliana burdan bakabilirsin.
Questi dediğini pek anlayamadım ama Andraste's Grace denen bi gift var, Leliana'ya özel, onu verince bi şeyler olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Letsgetthesunshine said:

Party deki rogue hatunla nasıl yakınlasıcaz ve questini nasıl alabilirim ? ozel bir olayı var mı?

bi allahın kuluda "dunyyaı nasıl kurtarıcazm? kurtaramadı bi türlü" diye sorsun

Ee abi heroizm de bi yere kadar , bazen kalkanı kılıcı falan bırakıp kamp ateşinde de takılmak gerekiyo amasdsf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...