Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

en güzeli de üstümüz başımız kan revan içindeyken 'aksiyona' girmemiz, kan geçirmeyen zırh icat etsin wade usta. (:P)

wade & herrin muhabbeti oyundaki en çok güldüren yer oldu şimdiye kadarki heh.

wade usta

HERRIN! PARA LAFI DUYMAYACAM BURASI BENİM ATÖLYEM!

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

en güzeli de üstümüz başımız kan revan içindeyken 'aksiyona' girmemiz, kan geçirmeyen zırh icat etsin wade usta. (:P)

wade & herrin muhabbeti oyundaki en çok güldüren yer oldu şimdiye kadarki heh.

wade usta

HERRIN! PARA LAFI DUYMAYACAM BURASI BENİM ATÖLYEM!

3 kere zırh yaptırıp da 4.ye konuşursan şey diyor ona çok güldüm;

Herrin
"What now? If you have any more dragon scales you can shove them up your-- ah, whatever....

Sosyal ağlarda paylaş

zass said:

ya bu mage towerda ilk girişteki kütüphanede sumoinig görevi var yerde 4 tane tozbulutu çıkıyor birde yerde dik duran büyükçe bir şamdan var çözen vamı onu?

summoning

Summoning dersi ile ilgili bir takım notlar bulmuş olman lazım. Orada 3 seviye summoning exercise notları var onlara bakarak yapabilirsin.
Önce şamdana tıklayıp sonra kütüphane raflarındaki çeşitli yerlere tıklaman gerekiyor, nereye tıklayacağın da notlarda var

Sosyal ağlarda paylaş

zass said:

ya bu mage towerda ilk girişteki kütüphanede sumoinig görevi var yerde 4 tane tozbulutu çıkıyor birde yerde dik duran büyükçe bir şamdan var çözen vamı onu?

onun olayi codexlerde anlatiliyor..oraya gelmeden once ciraklarin yatakhanesinden aldigin codexlerde sirasiyla anlatiyo ne yapicagin...(codexleri okuyalim okumayanlari uyaralim (:P) )

hayda pisti olduk iyimi ben yazarken sen postu yollamisin bile :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...