Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Tahmini

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

bone yemisim kurallarini, goreceli soruyo insanlar burda. cok eski oyun soranda oldu burda, ama o en eski oyunlar bile birilerinin zamaninda hasta oldugu oyunlardi. sen kalkip el cizimi gibi abuk bi oyunun screenshotini koyuyosun, oyun indie bi oyun, insanlarin oyunu arastirabilecegi ne bi interface ne bi bilgi var. kalkip biri hijackledi diye agliyosun. insanlar burda hirs yapmiyo eglencesine oynuyo. sen sirf bilinmesin diye abuk oyun koymaya kalkiyosun. o oyun evet senin icin cok onemli olabilir ama koyarken biraz dikkat et insanlar bunu bilebilirmi diye. ben kalkip buraya 2005 den sonra cikmis bi oyun screenshoti koyarim konsolcu adamdan kimse bilemez burda maksat bilinmemesini saglamaksa. neyse daha fazla uzatmak istemiyorum kimdeyse devam etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

hani "bilinmediği zaman" haycek serbest oluyor,
ben "bilinmediği zaman" haycekliyince mesajlar siliniyor.

başkaları zor oyun koyunca güzel oluyor, ben koyunca hemen problem oluyor.

hayır halen "maden zor oyun koyuyorsun 3-4 screenshot koysaydın" diyorsun.
eski sayfalara bakarsan "zor oyun" koyanların hep 1 screenshot koyduğunu görürdün.
üstelik 1 saat sonra işi çok kolaylaştıracak bir ipucu koyacaktım.

gerçi kuralların zırt pırt değiştiği bir topicte bu meselede bir şey iddia etmek zor.
Sosyal ağlarda paylaş

kuralları güncelledim, (OKUYUN) hafif esnetilince dokunmuyoruz ama isterseniz taş gibi uygularız o da dert değil. sayfalarca mesaj uçar hergün ama.

şimdi bone'un hijack edilme kısmına baktım, evet edilebilir çünkü 30dk içinde bilgi vermek gerekiyor. başlık aktif olduğu için süreyi kısa tuttuk, zor sorabilirsiniz elbette ama başında durmanız lazım.

öte taraftan total conversion, mod vs sorulamaz, bunlardan ss verilip cevap beklenemez. dota ayrı oyun değil henüz, wc3 üzerinden çalışıyor. o nedenle kabul edilmeyip silinmesi makul.

bone anlıyorum sıkıntını, kuralları daha anlaşılır hale getirdim. böyle anlaşmazlıklar artık çıkmaz sanırım. artık soruyu soran kişi başında durmazsa 30dk, başında durup ilave ipucu/ss, doğru/yanlış bilgisi verirse 3 saat. başlık kitlenmez herhalde artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...