Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük, biraz uzun yazıcam haberin olsun.
Şimdi öncelikle bir kaç şikayetim var. Önce onlardan başlayayım.
Şikayet 1: Okulun internet bağlantısı bu sene iyice bi garip olmuş. Eskiden wowun sitesine veya türlü armory sitelerine filan girmiyordu. Youtubea girmiyordu filan onlar gitmiş artık. Her bi yere girilebiliyo. Ben de bu mantıkla "Aaa ne güzel lan yasakları kaldırmışlar galiba" diye düşündüm ve wowa girmeyi denedim. Sonuç: hüsran. Connecting bana bakar ben ona.
Şikayet 2: Sonracığıma, yastığımda bi gariplik var evdeyken rahat gelen yastık burda çok alçak gelio, katlamak zorunda kalıyorum öyle de rahatsız ediyo.
Şikayet 3: Bankaya para yatırmam lazım ders kaydı yapabilmem için (böyle bir gerzekliğe zaten aklım ermiyo da) kaç gündür hayvanlar gibi kuyruk var. Bi de bazı hayvanlar da var. Bugün de sırf bankada ve rektörlükte kuyruğa yakalanmıyım diye uyumadım bu saate kadar. 07:30'da yurda gidip duş alıcam. Çıkar çıkmaz hemen saç kurutma, giyinme filan diyip koşa koşa bankanın kapısına dayanıcam. Bugün de yatıramazsam deliririm artık heralde.

Şimdi biraz da dertleşiyim senlen günlük. Çünkü neden? Çünkü canım çok sıkılıyo.

Sabah 10:00'da çekim varmış, dedim ders kaydı yaptıramadım daha onu yaptırmam lazım başkası gitsin piliz diye, tamam dediler sağolsunlar. Tıp fakültesinin açılışı için konuşmamıymış neymiş, kütüphanenin fuayesinde olcakmış ki fuaye çekimleri iğrençtir. Tam dersin "oh ne güzel mis gibi açı" diye sabitlersin kamerayı filan, tipin teki gelir sırıta sırıta önüne geçer dikilir orda yalı kazığı gibi. Söylersin böle böle çekim falan diye, yok dinlemez. Aklı sıra sana yeni çözümler üretmeye çalışır filan. Bir de hocadır bu adam iyice sinir olursun.
Whitesnake - Ain't No Love In The Heart Of The City dinliyorum bu arada şu anda, çok süper şarkı, herkese öneririm. Güzel geldi sabah sabah.
Kütüphane görevlileri etrafımda dolaşıyolar, neymiş efendim ortalığı toparlıyolarmışmış. Bir de dün mesela film seyrediyodum (Trainspotting). Hani böyle bi his olur ya içinde, biri senin ekranına bakarsa anlarsın filan böle. Aynen öyle hissettim. Döndüm arkama baktım filan kimse yok. Aradan zaman geçti ama bu his geçmedi. Aksine aşırı bi şekilde rahatsız etmeye başladı bide. Bi daha döndüm baktım, arka odadan bi kız bakıomuş. Arka oda dediğim de şöle; x benim k kız çizgiler duvar, o'lar cam olsun. (ne kastım be :D) ____xo o_k_____
gibi bişi işte (Evet cidden şu anda çok canım sıkılıyo)
Can sıkıntıma çözüm bulur gibiyim hafiften bi de günlük. Şimdi hafif hafif burda kadro toplanmaya başladı. Hatta toplandı bile sayılır yani. 2 tane senaryo var elimizde. Onları çekicez, bi tanesi hafif dramatik bişi böle, diğeri de sosyal mesajlı. öle işte. Ama benim düşüncem bu ikisini çektikten sonra bir de ağır dramatik böle izleyiciyi hüngür hüngür, hıçkıra hıçkıra ağlatacak bişiler. Niye bilmiyorum da böle bişiler yapmak istiyo canım :D

Ha bu arada günlük, itiraf ediyorum evet. Guilde healer lazım cidden. Adam gibi healer zaten 2 tane vardı guildde. Biri resto shaman (ben) diğeri de holy paladin. E ben okula geldim, bir süre oyuna giremedim filan. Normalde 10-manlere 3 healer alıoduk. Bu ikilinin yanına bi de resto druid alıoduk. Bizim hpsler 4000-5000 küsür arasında dolaşıyodu, ama bu ikilinin yanına aldığımız healerlar hep 2k anca görüyodu filan. Bugün ToGC 10 yapmışlar ilk bossu. Bizim paladin 5567 hps yapmış (gz diyorum valla), resto druid ve resto shaman 2k'larda dolaşıomuş. Bizim main tank da bunları iyi bi kalaylamış "sizin main karakteriniz bu, bu kadar mı heal basabiliosunuz, ben alt karakterimle bile daha çok basıyorum" filan diye. (ki haklı yani) bunların ne cevap verdiğini bilmiyorum. Resto Druid lazım aslında ciddi anlamda. Çünkü bizim resto druidde var bi eksiklik. Icehowl'da depar esnasında üstüne, koşuyoluna filan atlıyo bossun herif. Jaraxxus'ta zaten ayrı bi muamma, incirenate flesh yiyip duvar kenarına kaçıo, raidden uzaklaşıp. Yetmezmiş gibi healer olmasına rağmen kendine heal basmıyo, hala tanka bişiler atmaya çalışıo. Kaç kere failledik zaten o herif yüzünden. Taa Vezax'ta anlamıştım gerçi o adamın ne olduğunu ben de hala bişi sölemiyorum :D 1-2 tane daha adam gibi healerımız olsa healer konusunda da sıkıntımız olmıcak hiç. Geri kalan tek sorun ondan sonra yeterli sayıda dps ve bütün oyuncuların aktif olması, takvime uyması filan gibi sorunlar. 10 kişilikler için dps sıkıntımız yok çok şükür de 25 kişilik guildrun daha yapamadık.

WoW ağlama duvarı olmuş gerçi biraz da belki birileri duyar da gelir guilde :D

Günlük şimdik senden iki isteğim olacak;
1- Can sıkıntımı gidermek için, makul, ne gibi çözümlerin var?
2- İzleyecek film, anime gibi tavsiyelere açığım her türlü. Yalnız filmler komedi olmazsa sevinirim. Çok saçma geliyo komedi filmleri çünkü.
3- Seneye ev mi yoksa yurt devam mı bilemedim. Ha bu arada, bu sene gelirken, geçen seneki yurt tecrübemden dolayı, en büyük korkum yurdu geçtim odadaki insanlardı. Çok şükür yurt genelinde saçma sapan tiplere rastlamadım daha. Koridorda yürürken filan daha rahatım geçen seneye göre. Bir de gecenin saat 04:30'unda bağıra bağıra şarkı söyleyen tipler olmuyo koridorda o çok güzel.
4- Şikayet 1 için çözümü olan varsa lütfen çeşitli yollardan paylaşsın bu çözümleri benimle. Her türlü çözüm olabilir.
5- Sevgili kuzenime not: Taksimdeki cafenin açılışı için lütfen beni bekleyin :D
Sosyal ağlarda paylaş

ciceklerim soldu.:(
cok sigara ictigim icin, dumandan mi soldular acaba?
YOKSA KALBIM KIRIK OLDUGU ICIN HISSETTILER MI BEBEKLERIM!?
ausdfhg

neyse salona götürdüm, 2-3 gün kendilerine gelsinler.

bu smileyler olmamis. ne yavsak bi insan oldum ben.
persembe günü staj görüsmem var.
bu ''staj'' sözcügünü buraya ne kadar cok yazip da, hic bi sonuc elde edemedim. ha?
staj- fail sözcükleri es anlamli oldu nerdeyse.
bu persembe de fail olursam, ya olursam?

hmmmfs hmmffs
KISSFFMET.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok hastayım günlüks. Yarın artık kütüphaneye kapanıp dissertation proposal ımı yazmaya başlamam lazım. Zaten ülke değiştirdim değiştireli sabahın köründe uyanır oldum. Ayrıca True Blood'ın da 1.6sını çekeceğime 2.6 ve 2.7 sini çekmişim. Attım VLC'ye bir de deli gibi spoiler yedim daha ilk dakikadan. Çok sinir oldum çok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...