Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

söze öncelikle OH BE ilen baslamak istiyorum.
sonra bi daha isimi son güne birakmicam demek istiyorum.
bugün akillandim.
radikal kararlar aldim.
cicero gibi yargiladim allaama.

simdi özet geciyorum.
stuttgarta gittim. kimlik yerine pass götürmüsüm, allah belami versin.
kadinin insafina geldim ve istisna yapti bana kaydin son günü diye. faxla yollicam.

ve düzensizligime isyan ettim. eve döndüm, her yeri aradim kimligimi bulana kadar. ama nasi kosturuyom böyle annatamam.
baktigim en son kutudan cikti, bütün kagitlar yerlerdeydi. neeese. zafer kazanmis gibin ADRIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN diye haykirdim kimligimi bulunca. oohs. soora kostum amcam bekliyodu arabada.
ZARF ALDIN MI DEDI.
hayir dedim....
bi daha kostum yukari. bi yandan pantolon kicimdan kayiyo onu tutuyorum, bi yandan kosturuyorum. cok komikti ahaha.
soora gittik bankaya havale eddik parayi, o sirada vesikalik cektirdik.
kabiz, adeta kocasindan dayak yiyen madureler gibin ciktim.
ama umrumda miydi? hayir.
ondan soora
postanenin kapanmasina yarim saat kala yetistik.
tabi yine kosturuyoruz. pantolon kayiyo ben kosuyorum, pantolonu cekiyorum. ter icinde kaldim.
yalniz inanilmaz saskinlik yaptim. streste olunca daha fena oluyo bi de.
hayatimda bele kosturmadim.

eve geldim ve 4 saat boyunca odami topladim. herseyi ayirdim =(
hayatimda yapmadim lan böle bisi.
artik öle daginik olmamaya karar verdim.
cok feci bi gündü.
VE SIMDI ILK SIGARAMI ICIYORUM. hic bu kadar keyifli olmamisti.
oooooooh. gezme planlarimiz yalan oldu ama olsun.
artik rahatim galiba^^

wot'u haketti!

öbdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün kafam o kadar dağınıktı ki anlatamam cidden.
şaka gibi.

önce tramvayda acayip mükemmel bi çifti keserken -ki baya hayran hayran izledim- durağı kaçırdım.
ki bu çift beyazıt durağında (benım inceğim durakta)indi ve ben kaçırdım.hey allam.böle arkalarından falan baktım baya.sapık gibin.sonra farkettim oha kaçırmışım durağı!!?
ama şahanelerdi.çocuk aşırı yakışıklıydı,kız mükemmel güzeldi ve hamileydi.kucağında da acayip tatlı bi bebek vardı.şahaneydiler!hele kız acayip sempatikti!

sonra ders kaydı yapmak için okula gittim.danışmanı buldum,doldurdum kağıdı kodları yazıp,KUTUCUKLARI DOLDURMADAN danışmana verip; "ben kontrol ettim sizin etmenize gerek yok" dedim.
tabi adam güldü =(
gerçi bakınca ben de baya kahkaha attım.kafam nerdeyse? aşırı dalgındım.

sonra tramvaya bindim tekrar arkadaşımla.eminönüne kadar gidiyo bu.bide kabataşa gidenler var.önümdeki kadın dedi ki "neden eminönüne gidiyo bu?"dedi.ben de açıkladım böyle böyle diye."ama niye ki" falan diyo hala."inersiniz tekrar binersiniz tekrar akbil basmanıza gerek yok"diyorum."o yüzden demedim de peki ben de inecek miyim diyo!?!?".yok herkes iniyo sizi özel götürcek sevgili teyze.

--vapur kısmını çıkarayım,hatırlamak istemiyorum sdkfl---

sonra otobüse bindim.böyle tuhaf bi koku geliyo.allam ne bu falan diyorum.hırkamın kolunu kokluyorum kokuyu almayayım diye.bi baktım yanımdaki kadın ayakkabısını çıkarmış.lütfen toplu taşıma araçlarında ayakkabınızı çıkarmayın.lütfen ama.

nese sonra eve ulaştım.
çok dalgındım.herşey ters gitti.çok salak bigündü.
Sosyal ağlarda paylaş

bi insan yani bütün gün
bütün maçları izlermi
maç kusucam artık
haftasonları güzel oluyo ingiltere ligi oluyo
ROMA'nın maçı oluyo zevk alıyorum ama yinede bayıyorum
sabahtan akşama kadar maç maç maç
futbol manyağı oldum yeter =(
şu durumu kurtarayım uzun bi süre futbol maçı izlemem galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

sebgili günlük,
sana napıcağımın yanı sıra hislerimi de yazcam bugün. sds

yarın onur'u falcıya götürcem ben, bütün çevremi ufaktan alıştırıyorum bu falcı olayına. tuğçe de faldan nefret eder mesela, o bile özendi beni de götür diyo. dfhjkdf
bi de bu hafta bienal'e gidicektik, haftaya haftasonuna kaldı. bi de bugün okula gittim, çok beğendiğim bi çocuk vardı benim, ikimizde aynı dersi almışız. derste bana baktı hep, çok mutlu oldum. ^^
bi de ilerdeki günlerde fotoğraf çekimlerimiz var, çok heycanlıyım şimdiden.
bi de bi de bi de burcu'yu özledim, dönse de eğlensek accuk.
bi de bugün çok güzel bi şarkı keşfettim.
bi de çok süpriz bi şekilde kübra'yla can'ı gördüm okulda alakasızdı baya. çok süper oldu, çok özlemiştim.
öyle işte sçs günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

bellaya söyle, biz yıl içinde hatta yazın bile haftaiçi her gün azimle gidip geliyoruz o yolu. uyumak yok bi de :) bu vesileyle, bio derslerini sürekli sabah 8.40 a koyan öğrenci kaynaklarımızı saygıyla anıyorum.

ahah rezil oldum bugün ben ya, aklıma geldi biraz önce. gülüyorum şimdi. bi daha sıkılırsam, sıkıldığımı kalabalıkta söylemeye çalışırsam neyim! ahahaehu

öyle işte, şimdilik lelle!
Sosyal ağlarda paylaş

sabancı üniversitesini hergün görüyorum ztn sdf hatta ilk gün şirketi bulamadığım için kocaeli il sınırını bile gördüm=)

işiniz zor ne diyeyım.gerçi servisin vardır.kesin vardır.
AMA DUR SERVİSİ VAR SABANCININ.ARKADAŞLARIM VAR ORDA.BİLİYORUM.

ama benım servisim yok =(((

nese yatıyorum,iyi geceler ^^
Sosyal ağlarda paylaş

çok sıkıldım be günlük, bari hava aydınlansa artık, sonra oturur bi güzel two guys and a girl seyrederim yine
bi de hon'da çok kötüyüm günlük, acaba bu işleri bırakıp wow'a temelli geri mi dönsem, hem bugün iyi de aktık
aslında single player oyunlara sarmıştım bi ara ne güzel, ama güzel bi ekran kartı vs olmadan onların da tadı bi yere kadar çıkıyo.
bugün farkettim ki monitörümün önündeki minik oyuncak kaybolmuş, kim bilir kaç gündür kayıp
acaba babamın eşi tokasını yanlışlıkla kırıp (telefonda biriyle konuşurken açıp kapatıyodum çırtladı) çaktırmadan çöpe attığımı farkedip de intikam mı aldı? olabilir, olmaya dabilir. olmaya da bilir. olmayadabilir. nasıl yazılıyodur acaba bu, google'da aratsam çıkan sonuç sayısına göre üçünden birini doğru kabul edebilir miyim? bakalım
hmm google değil de bak ne demişler ekşi'de
"olmayabilir de" anlaminda kullanilagelen laf. ayri yazilip yazilmadigi sorunsali, yurdum gencligini ikilemlere surukler.
keşke olmayabilir de yazsaymışım baştan, bütün bu zahmete değdi mi şimdi

hah hava aydınlanmaya başlamış günlük, hadi git
gözlüğüm de gene kirlenmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...