Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

sevgili idiot,

pedagogluk günlerime yine geri döndüm.
yegenlerime bakiyorum. of. uyudu velet sonunda.
uyuddum!
yemek yeseydi bi de iyi olcakti. cile resmen ulan.
serraaaaaa ehi abucibibibibib bak ucaaaak geliyoooo.
ac agzini agucuuukbugucuk.
YAVSAK OLDUM!

daha 10 gün var.
bi de bana birakiyolar iyi cocuk bakiyorum diye, tevbe ya.
ossun seviyorum veledleri.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dün stresten boynum kasılıyodu yetiştirmem gerekenler yüzünden. Yetiştirmek için bugün daha erken geldim ofise. bi de 2 gün önce telefonum bozuldu. zaten uyuz ediyodu, şimdi bembeyaz bi ekranla duruyo ööle. etmediğim küfür kalmadı. bu kadar dandik telefon mu olur be samsung? kızaklı telefon alan böyledir bundan sonra. bi de bu masraf çıktı şimdi. 400-500 hatta 600lük telefonlara bakıyorum, özellikleri cezbediyo (daha fazlasını ne olursa olsun hayatta vermem, benim gözümde enayilik oluyo.) ama yine de telefona vereceğim paraya acıyorum be.onun yerine neler alırım o parayla. ufacık salak bi alet alacam onun yerine :/

neyse hayatımın anlamı telefonmuş gibi oldu böle yazınca asdf. aha bi iş daha geldi aklıma, ben kaçiim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlükkenk,

Bugün JAPONLAR geliyormuş.

Evet evet,yanlış duymadın günlük.

Sanıyorum gelen grup hayatımda gördüğüm en t...lı japonlar olacak,zira kendileri cenevre HQ dan teşrif ediyorlar.

Ben de şimdi internetten günlük kullanım için japonca bakıyorum.

HANİ BELKİ BENİ KONUŞMAYA DEĞER BULURLAR DA 2 KELİME JAPONCA EDERSEM SENİ ÇOK SEVDİK GEL CENEVREYE ALALIM SENİ DERLER DİYE DÜŞÜNDÜM.

evet günlük,çok gereksizim asldkaslş.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük, an itibari ile yalnızım.
daha bunalım takılmadım sadece rahatlığını düşünüyorum ama eminim akşam tek başıma sofra da yemekler boğazıma takılırken dank edicek kafama kafama.
neyse hafta sonu için bi plan yapmam lazım. bugün cuma bütün gün bunu düşünerek geçirmeyi planlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...