Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

proje hazırlamaktan, rapor yetiştirmekten ve ders çalışmaktan çok yoruldum ben artık :( dönemin bitmesini iple çekiyorum.. bazen nefes alamadığımı hissediyorum.. stres olmadan rahat rahat ders geçmek için okulumu uzatmakla hiç de aradığım huzuru bulamadım aksine bitmeyen bir işkenceye çevirip daha zor bir yola mı sürükledim emin değilim artık :/
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk, egitimimin ikinci asamasinda beni yanina verdikleri pakistanli bankaci herif INANILMAZ cileden cikariyor beni.

Asiri derecede ukala bir herif herseyden once, 2 kardesi de bankada farkli bolumlerde calisiyor, kendisi Customer Relationship Officer konumunda, yani kisacasi Kurumsal bankacilikta musteri temsilcisi falan, guzel bir is ve guzel bir konum. Ama herif asiri derecede itici ve COK COK COK konusuyor. Susmak bilmiyor. En kotusu de 30 dk da bir odama kapiyi falan vurmadan cart diye giriyor, ve dibime kadar gelip ekrana falan da bakiyor, spreadsheet acik bir yandan ama kisisel emailim falan da ortada, sevmiyorum yani.

Bunu da gectim adamin niyeti iyi aslinda, ama asiri derecede basit seyleri 30 kere tekrarlayarak anlatiyor, ve anladigimi ifade etmeme ragmen bir 30 kere daha anlatiyor. Bir iki takildigim yerle alakali soru sordugumda da cevaplandiramayip, kendi soruma cevap bulunca da "ahah kendin buldun, cok sevindim, soylemek istemedim" gibi fena yalanlara basvuruyor.

Gecen gun 5:30 ta yanina gittim bisi teslim etmek icin, tam 2 saat esir aldi, aile hayatini anlatti, bitmek bilmedi, kurtulamiyorum da, acil isim cikti falan demem lazim ama telefonla arayan da yokki bahane olsun, resmen cildirdim... herif cok calisiyor, niyeti cok iyi falan ama asiri bayiyor ve esir aliyor herif. Ofis arkadasim, yeni delhinin sovalyesi ve koruyucusu BROSAMA bile artik benle tassak geciyor herifle alakali olaraktan.

Gunluk, 4 gun daha dayanmam lazim bu herife, ama kafayi yiyecem sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük tatilin üstüne çekilcek çile mi bu?? hatta daha tatilim bile bitmedi. 2 sınav, 2 ödev, mülakata gircem bi de ona da biraz hazırlansam fena olmaz. bunların hepsi salı günü öğlene kadar bitmiş olacak ve benim henüz herhangi birine başladığım söylenemez..
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de ilk gun tam 30 dk kendisini ovdu bana, bu kadar iyi bir mevkiye nasil 1 yilda geldigini, cok sansli ama bunun icin cok calistigini anlatti uzun uzun, 2. gun de babasinin bankada Private Banking bolumunun MUDURU oldugunu soyledi. Anladik baban sayesinde girdin bankaya, ben de tanidik sayesinde girdim, bunu da inkar etmem ama bana bir gun 30 dk kendini ovup sov yapip ertesi gun bunu aciklaman cok komik arkadas.

ALLAH ASKINA BUYU ARTIK, RAHAT OL. ha bi de her lafin arkasindan "elhamdurullah, insallah veya massallah" falan getiriyor feci kasilmis ve sahte bir amerikan aksaniyla (benim yanimda konusuyor amerikan aksaniyla, telefonda veya baskasiyla pakistanli gibi konusuyor, kopacam) ve CILDIRIYORUM. 30 yillik masallah ve insallah oluveriyor Meyshalluaaah ve Inshuallaeh.

AH. KAFAM.
Sosyal ağlarda paylaş

Emir çok fazla yazıyosun, okumadan geçiyorum.

Dün rüyamda hep kustum. Ondan sonra başka bi rüyaya atladı. Onda da çucukluk aşkımla beraberdim yine. Kendisi süper yakışıklı manyak bi herif olduğu için rüyama girdi heralde. Annesinin arabalarına bakıyoduk böyle. 23456 tane arabası vardı kadının, değişikti.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bi gün, yine bi baş ağrısı. Bugün babamıda götürmeyi planlıodum büroya ama nazlandı gene evde oturucak sanırım. Abim pek bi suratsız bugün beenmio sanırsam hallerimi afsad Wing chun a başlayalım, tai chiden vazgeçtim dedim güldü bana fasdaf Dışarı çıkmaya zor zaman buluoz lan! Ne wingi ne chunu?! dedi haklı tabe afasda

Bana apranax, Hakoya boş zaman. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

adı süper alıngan, agresif kaplumbağa kişilik bozukluğu olması gereken bir olay var..

adamla konuşurken normal bişi söylüyorsun. diyelim ki;
-şu kağıtları yolladım ama hâlâ cevap gelmedi
adam alınıyor durduk yere..
+e ben aradım onları ama!
-huh?
+onları aradım ki ben! dedim kağıtları yollayacağız!!!
-e-evet.. ben de kağıtları yolladım. ama cevap gelmedi. haftasonu diyedir. pzt gelir cevap
şimdi kaplumbağa kendisine bişi sölemiş gibi alındı.. bundan sonra agresif olarak kendini tatmin etmeye çalışacak
+e haftasonuna bırakmasaydın sende <-alçak sesle
-pff.. sen ne zaman haber verdin bana?
+perşembe
-ne zamana adamlarla konuştun?
+cuma
-ben ne zaman yolladım?
+cuma ama..
-aması maması yok..
kaplumbağa kafasını içeri çekip kabuğu ile kendisini koruduktan sonra yeniden saldıracak ve laf sokmaya kalkıcaktır..

bre mal, bre öküz sana yardım etmeye çalışanları ne kasıyorsun, alıngan tosbaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Anca eve girebildim günlük. Çok iğrenç bi pazardı köle misali çalıştık yine. Tek tesellim bu sefer eve iş getirmedik. Bi de ilk defa abime küfürlü konuştum bugün günlük, Babamın amonyağı yükselmiş gene biraz keyfi yok evde olsam müdehale ederdim kızdım o yüzden. Bişi de demedi öle sustu.. Bok var çalıştırıyor bizi bu kadar. Büyük olasılık uykusuz geçicek bu gecemiz :/

Bana huzur, Hakoya uyku. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...