Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:

sevgili gunluk, konsolosluga gittim, askerlik islemlerimi baslattim, 1 ay degil 5 aydir calisiyor damgasi yedim, kaldi 2.5 sene.

Burdur, sana geliyorum burdur...

tr de olduğun süreleri (izne bile gitmiş olsan) düşecekler. arabistanda işler nasıl bilmiyorum ama normalde sosyal sigortalar/emeklilik sigortası dökümü isteyecekler en son, ona bakacaklar. şu anda ne zaman başlattıkları önemli değil. hesabını yaparken bunu göz önünde tutmayı unutma.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Vidar said:

Dworgian said:

huzur istiyorum. tek başıma defolup bi ülkeye gidesim var. sevgili aile arkadaşlar hiçbişeyi almadan yanıma.

evet bunu yapıcam ben. gidip de döt olmamak için tabi iş bulup yapıcam.

denedim gitmeden iş bulamadım. gel de bakalım diolar. öfff

vay godoşlar. neyse ben umutluyum gitmeden bulucam.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugun hayatımdaki en acı seyi yedim.

pizzama damlalıkla 1 damla damlatıldı acı sos. sadece bir damla. ve dedim oluyorum heralde. gozlerim kızardı, yaslar filan aktı sfsd. 20dakkada ancak azaldı acısı. dudaklarımın uyusuklugu 30dk da filan gecti sdfs.

ole iste
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük maçta çok az koştum nefesim kesildi fln, eve geldim yorulmamışım bile. Bi gökalbin vurduğu yer çoook hafif acıo o kadar, tam kemiğe geldi o yüzden oda afsdasf kısaca benden yol, köy, kasaba olmaz şu halimle :/ havalar ısınsada koşmaya başlasam az bi açılsam fasdf

Tişkür ettim maçı ayarlayan ve gelen arkadaşlara ^^

Gökalp sana ayrı bi daha teşekkür ettim <3

Bana huzur, Hakoya antreman, Prenseslere Hako. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

günlük bugun hayatımdaki en acı seyi yedim.

pizzama damlalıkla 1 damla damlatıldı acı sos. sadece bir damla. ve dedim oluyorum heralde. gozlerim kızardı, yaslar filan aktı sfsd. 20dakkada ancak azaldı acısı. dudaklarımın uyusuklugu 30dk da filan gecti sdfs.

ole iste

yetoya bak zaaaaaaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...