Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

xtrem cim şuan çok zor geliyor, herşey dağılmış gibi, bir daha hiç mutlu olamayacakmışsın gibi hissediyor olabilirsin ama geçicek abi boşa kendini harap etme.. Üzül, ağla ne biliyim bağır içinde kalmasın ama bugün olmasada daha sonra görüceksin ki hayat devam ediyor senin o çok sevdiğin, uğruna çok şeyler yapabiliceğini düşündüğün insan uzak bi hatıradan ibaret kalıyor.. Koy bi yerine rahvan gitsin değmez hiç bi şekilde kendini böyle harap etmeye :) Sen ne bilirsin ki dersen aynısını yaşadım ordan biliyorum ^^
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

xtrem cim şuan çok zor geliyor, herşey dağılmış gibi, bir daha hiç mutlu olamayacakmışsın gibi hissediyor olabilirsin ama geçicek abi boşa kendini harap etme.. Üzül, ağla ne biliyim bağır içinde kalmasın ama bugün olmasada daha sonra görüceksin ki hayat devam ediyor senin o çok sevdiğin, uğruna çok şeyler yapabiliceğini düşündüğün insan uzak bi hatıradan ibaret kalıyor.. Koy bi yerine rahvan gitsin değmez hiç bi şekilde kendini böyle harap etmeye :) Sen ne bilirsin ki dersen aynısını yaşadım ordan biliyorum ^^

(tu) üzme kendini

günlük yaklasık 2 aylık tatilim bitio okula dönüyorum lan,olm cok alıstım memlekete ya,geldigim de 70 kiloydum simdi 80 kiloyum 10 kilo birden aldım,hayvan gibi yersen olacagı odur tabii,bi de anne hazırlıyo herseyi ohh mis,okulda veririm artık.
buraya yaz geldi cok sıcak bi kac haftaya denize girilebilir ama iste ben gidiyorum neyse artık okul bitince gireriz denize.insallah bozkır biraz ısınmıstır nefret ediyorum soguktan ben akdeniz insanıyım ya gelemiyorum soguga,kara,fırtınaya :/
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

bugun dasaaa'nin ozunde bir manyak oldugunu ogrendim. adam baskasinin intikam planlarini yaparken rage oldu.

ahuahuahuah.. :D

özümde iyi ve çok sakin bir insanım ama ben..

ben de avrupalıların domuzla güreştiğini öğrendim. halbusi biz heyvanların gözlerini ve ayaklarını bağlar ve keseriz.

daha bi hijyen..
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Güvendiğim ilişkim gümbürdüo dün geceden beri. Bana anlatılan tesadüflerin bir araya gelme olasılığı %1. Ve o yüzdeye tutunuyorum. Vay be...

tutunma abi hiç.. direk git yüzleş bişiler yab iyiyi umma ama kötüye hazırla kendini :) Daha sonradan daha çok üzülürsün :/
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bitmezse ben bunu kimsenin yanına bırakmam zaten =) feci kinciyimdir ve elimde süper cici şeyler var. ama pis adam olmaktan da nefret ediyorum. mideme ağrı girmeyeli, huzurum kaçalı çok uzun süre olmuştu tabii vardı bi terslik. derler ya, herşey düzgün gidiosa bi yerde terslik vardır =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...