Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük,

gece gece oturdum jonestownu okudum yine. "death tape" i dinlemedim ama yine sonuna kadar, aklımdan çıkmıyor yoksa. hiç aklım almıyor benim bu olayı, nasıl ya diye kalıyorum. ama geçen söylediğimiz gibi hakikaten amerikanların gizli societylere, cultlara meyili olduğuna inancım kuvvetlendi iyice. belgeselini de izlememiştim bi daha indiriyorum, izlicem.

bir de çalışmaya başlamam lazım artık.

selametle.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonisphere e gidelim, gel sana sponsor olucam diyorum ufaklığa, adam olm ne bilion haziranda uygun olup olmayacağını? Kim öle kim kala o zamana falan diye geçiştirio konuyu. Bugün yarın almak lazım kalmayacak bilet yoksa, hoş 1 ay fln daha bitmez bilet gibi ama yinede almak lazım. Kafam kazan gibi, o kadar yorgunum ki sanki içmişimde kendimi kaybedicek noktaya gelmişim gibi gel görki çok uzun zamandir içmiyorum bişiler hmm hmm neyse ben uyumaya çalışiim hazır şansım varken iyi geceler.

Bana huzurlu bi uyku, Hakoya katanasını geri versinler :/. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlükcügüm seni bayağıdir ihmal ediyorum sorry
kendimi berbat hissediyorum.
Yataktan kalkicak Halim yok :( boyleeee kollarimmi yastığın altna sokup,
iyice yorganın altında buzulup uyumak istiyorum.
Dün de zaten bedavadan cekim yaptırdık ekonomik kriz bizim sektorude teget geçmedi anlicagin.
Neyse günlük mağdurum gene :(
B'ye
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

bugün ve yarınım tatil günlük akşam da konsere falan gidicem ama hala iş yerindeyim diğer dişçimiz nöbetin onda olduğunu unutmuş gelmesini bekliyorum ama beklemek bile zor gelmiyor çünkü çok eğlenicem akşam ^^

sonunda kompleksli olmayan bi DİŞÇİ..bizim fakültedeki insanlar seni çiğ çiğ yer duysalar
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
içime atamadığım, bir türlü kabul edemediğim şeyler yaşıyorum şu günlerde. ne yemek yiyebiliyorum, ne de uyku uyuyabiliyorum. tek yaptığım sigara içmek oldu. biraz önce 2. paket bitti ve rezil bir internet kafeden yazıyorum bunları. sigara ile neskafe yüzünden karın ağrılarım durmuyor. düşebileceğim en dibe düştüm ve herşeyi kabullenip kendi köşesine çekilmesi de en zoruma giden. biz neydik ne olduk lafını kaç yüz defa sordum kendime. gerçekten biz neydik de ne olduk ? hiç hak etmiyoruz başımıza gelenleri. özellikle de ben. onu nasıl sevdiğimi gözleriyle gördüğü halde her söylediğime onay vermesi, bunun için hiç savaşmaması ne acı verici. ben ki erkek olduğum halde daha önce kimsenin elini tutmamış biri, ondan başka kime dokunurum ? biri girse bile hayatıma bunu nasıl kabullenir ? neden hiç savaşmaz ?
ben herşeyi saklıyorum, kimse bilmeyecek ama beklediğimi bil demek bu kadar mı zor ? bu kadar mı kabullendi herşeyi ?
demiş ya,
böyle olması gerekiyordu.
bunu nasıl söyler ? gerçekten hiç sevmedin mi ? herşeyi silip atmak bu kadar kolay mı ? o kadar çok soru işareti varki ben bile yoruluyorum düşünmekten. bir gün kaşısına çıkacağımı bildiği halde insanlarla nasıl konuştuğunu duyunca, kabul edemiyorum. tanıdığım insan bu değil biliyorum, belki gerçekten de kabullendi olan biteni ve sildi attı kafasında. ama ben yapamıyorum günlük. bu kadar beceriksizim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...