Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

türk erkeğini de kadınını da dövmek adam etmeye yetmeyecektir.

o değil de türk kızının o hayt huyt! yapan tavrına rağmen tırsak yapısı rahatsız edicidir mesela. dikkat edin her adımda naz yapar. yok olmaz, ama bilmem ne gibi mazeretlerle geliverir. siz onun nefret ettiğiniz arkadaşları ile beraber dışarıya gideceğiniz zaman yok olmaz, ama fatsaspor yenildi pek bi melankolikim bugün deseniz de pek bi işe yaramaz. zaten fatsaspordan kime ne? hem öle bi takım da olmayabilir. dediğim o ki tırsak yapıda ona buna olmaz diyen tiplerin sayısının fazla olduğu gerçeğidir. dövsen de değişmez bak bu.

ha bir de yeni nesil çakma özgür kızlar olayı var bak.. ilişkide -ilişkinin anlamını kavrayacak iq'ya sahip olmadıklarından olsa gerek- biz özgürüz diye tuttururlar. her neyse, bunların süper özgür türleri soyadımı değiştirmem, çocuklarla fazla ilgilenmem, sıkıntıya hiiiç gelemem, ama evlenelim diyen cinsleri de mevcuttur. işte bu arkadaşlar nasılsa evlilik kurumu yürümediğinde -allah allah! neden acaba?- bir anda özgür ve kendi ayakları üzerinde duran güçlü kadın ayaklarını bırakır ve kambura yatarlar.. olur ya hani futbolda, kambura yatmak.. aynı öle bak.. bi anda muhtaç olduğu kudret özgürlüğünde saklı olan güçlü kadın yerine zırlak ağlak duran ama tırnaklarını çıkarmış "TÜM MALININ YARISINI İSTİYORUM!!!!! NAFAKA VER BAAĞAAA!!" yaratığı çıkıverir.

ulan nooldu soyadına, özgürlüğüne, kendi ayaklarının üstünde durmana.. muhtaç olduğun kudret benim cüzdanımdamıymış meğer lan dansöz! diyip dalsan meşe odunu ile ve balinalar* yeniden bir evrilme ile sudan çıkıp da dört nala koşana kadar dövsen ne değişecek? e hiç..

*:tabii yazar burada evrimin bir gerçek olduğu varsayımını temel alıyor.

bi abimiz bu gibi bi özgür kızdan süffer bi tokat yiyiverdi tatlı niyetine.

sonuca bağlamak gerekirse şok özgürüm kızlarına şok tedavi baabında dev bi ahtapot falan atıp hızla topukayın. aslında hiç bulaşmadan topuklayın! allah muhafaza -sahil muhafaza
Sosyal ağlarda paylaş

işte bu arkadaşlarla konuşmak lazım. oturup dertlerini dinlemek lazım. ben her zaman bir "kız açılımı"ndan yanayım ama devletimiz bu konuda isteksiz davranıyor. öncelikle kız açılımını yapabilsek zaten balta erkeklerimiz ve öküz erkeklerimiz doğru düzgün davranmaya başlayabilecek.

hatta bu açılıma bir kız açılımı yerine ben "cinsiyetten bağımsız ilişkiler açılımı" demeyi tercih ediyorum.

devletin ilgisini bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

profesör dasaaa, son söylediğinize şiddetle katılmak istiyorum müsadenizle.

müsadeniz olursa.

kuzum, var mı müsadeniz?

devletin yetmediği yerde bunu creating social responsibility projelerimize bir ek olarak yönetim kuruluna da sunabilirim, ödeneği hiç düşünmeyin, sade tasarlayın siz.
Sosyal ağlarda paylaş

az sonra barbunya pilaki, yahni, domatesli makarna yiyip hoşaf içeceğim allah izin verirse..

oruç için yemek açılımından yanayım ben.. her türlü gıda bileşenini almak gerekli.. karbonhidratlar, proteinler vs. bi de su tabii..

vücudun %70i sonuçta di mi watson? hayati önem taşıyor bakın..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bir ramazan daha geldi bakalım ilk orucu bugün tutucaz.zaten ilk günü atlattm mı gerisi cabuk gecio.
herneyse ramazana biraz gergin girdim pedere ayar oldum bugün cıldırttı beni.bakalım pek karsılasmamaya calısacagm cünkü ters bi laf cıkıverir agzımdan sonra gg.
bi de günkük trip hala devam ediyo gel de ramazana huzurla basla off off artık bardak doldu damlayana yazık olacak gibime gelio,bitircem herseyi sonra yine msjlar cart curt,takmayım diyorum üzülüyo insan yine de neyse bakalım.
günlük bütün enerjimi verdiim üzerimdeki negatifleri attımm zaman dota zamanı.artık baya da kasıyorum garena takılyrm,cogu zaman eziyoruz ehehe ögrendm artık.
zaman gelip gecio bakalım aglıcaksan ona agla amman amman 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük dün çok kötü bigün geçirdim ama sonlara doğru herşey süperdi.
ve ben hala hastayım hala burnum şıpır şıpır akıyo.
annemler bugün dönebilirler dönün diye de ısrar ettim zaten hasta hasta yalnızlık hiç çekilmiyo.
bi anne çorbası bi hasta çorbası içiyimde kendime geliyim.

bu arada son 2 gündür o kadar hatalar yapmışımki umarım düzeltebilirim bugün. bugün düzeltmessem GG.
patronu bekliyorum gelir gelmez pazartesi ve salı için izin isticem. tatili 4 güne çıkartıp iyileşip gelmem gerek.
pazar da doğum günüm zaten pazertesi işe gidilmezdi ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...