Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük,

rüyamda şarap içiyodum sokakta ama tadı şalgama benziyodu falan. ama öyle köpek öldüren falan değil, gayet takım elbise falan var üstümde, şık bi kadehte şarap. sonra diğer elimde de şampanya kadehi vardı, gizli gizli sokakta aşağı doğru gidip buna votka konmaz ki diyodum. NOLUYO BANA?

tüm rüya bu bi de. ötesi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın günlükcüm, aynaya bakıp gördüğüm adamı tanımak istemedim yafz. Allahtan saçım kısa yoksa bağımlı evsizlerden beter olabilir mişim :D gözler mosmor, ölü gözler.. zate zayıfım. Gergin bekleyiş başladı şimdi abim gelsede bi haberleri verse iş bizim mi deil mi :/ bugünde ders mers yalan olucak gibi halbüsü 2 saatcik dersim var.

Bugün güzel bi gün olucak gibi geçti içimden inşallah öyle olur pek çoklar için :)

Bana prenses,Hakoya huzur,Marianaya Hüso(ya da tam tersi olsun :P ). Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bi dışarı çıkayım temiz hava alayım bende istiyorum ama 8.30 - 18.00 normal iş saatlerim şimdi ona patronunun abin olduğunu vedenede aynı evde yaşadığını ekliyorsun o çalışma saati iş varsa süresi min 12ye çıkıyor.. Daha sonra baya büyük bi projeye başlayıncada 7/24 oluyor. Ondan sonra okul var kalan zamanı o alsa, Sonrasında forumda örneği vardı sanırım kendine tamam ben bununla yaşamak (her şekilde arkadaşlığına çoook çok daha fazla değer veriyordum) istiyorum dediğin çook çok yakın olduğunuz hatun, bana muazzam yalanlar söyleyip bildiğin 'benim arkadaşımın' doum gününde tanıştığı bi elemanla takılmaya başlayıp (ki takılması kendi açımdan çok küçük bi olay yani insanız sonuçta istediği kişi ben olmayabilirim, saygı gösterebiliceğim bi konu o :) ) sayıyla 1 yazıyla 'BİR' kalemde 4 yıllık oldukça büyük bi paylaşımı silebildiğinde buna üzülüyor insan.. Soora asosyal oluyor azıcık (aslında şartlar elvermiyor lan dışarı çıkabilsem inanıyorum kendime bi yerlerde bekliyorlar beni :D ) Ne yazdığımı unuttum lan arada ahaha neyse işte öyle abi şuanlık en büyük eğlencem bu forum ^^ işler sıkıştırmayı bıraktığında bende gezer tozarım diye düşünmekteyim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...