Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük o değilde
dün oynadım o kadar garanti maçlara tek maçtan yattım
bugünde lan partyden dönerken eve bi iddaa bayiinin önünden geçerken 1 dk içinde bi kupon yaptım salladım
maçlar biteli 2 3 saat olmuş nerdeyse aklıma bile gelmediydi kupon yaptığım
lan bi bakayım derken tutmuş
5 liraya 230 lira almışım
dünki tutsaydıya şerefsiz !
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

herşeyi bitirdikten ve "çok acımasız çocuk" olduktan sonra, bugün de cok enteresan bir gün geçirdim. o "çok acımasız çocuk" imajı üzerimdeyken yolda yürümek rahatsız etti beni. hemen hiç aramadığım ve çok şaşıracak 2 kız 2 erkek arkadaşımı aradım. hal hatır sordum. çok şaşırdılar ve oraya buraya davet etti bir kaçı. herneyse. iyi ve güzel şeyler duyunca yolda daha rahat ve kendimden emin yürümeye başladım. rüzgara karşı sigara içtim. bi ara telefona baktım "o" mesaj atmış mı diye. sonra bunun tamamen refleks olduğunun farkına vardım. mesaj atsada sinirlenirim büyük ihtimal. ama o refleksimden nefret ettim gün ve gün boyu bir kaç defa tekrarladım. o az önce aradığım insanlar, çok şaşırmakla beraber bu hareketim çok hoşlarına gitmiş olacak ikiside ben msne girer girmez selam falan yazdılar. uzun uzun muhabbetler... makaralar, dedikodular...
bugün çok enteresan geçti anlıyacağın. kişiliğinden çıkmış bambaşka bir insandım bugün. bunun niye olduğunu anlamış değilim hala. bir insanı ancak "acı" adam eder lafı bir kez daha aklıma gelip hak verdim.

kib
Sosyal ağlarda paylaş

evt günlük her zaman ki gibi bi tatilin daha ilk haftasını bitirdim.

ben sıkılmaya basladım ve kilo aldım deli gibi yemek yiyorum cünkü sigara icemiyorum,alkol alamıyorum bunları yapamadıgım icin de günde 5 demlik cay iciyorum evt günlük 5 demlik abartmıyorum,pederle her an kavga etme modundayız.bilgisayar kullanıyor(!) ve istekleri bitmek bilmiyor,uykuma da karısıo ayar oluyorum.neyse babadır ne yapsa haklıdır.

diger yandan ben cok igrenc bi insanım evet bunun farkına vardım :D

agzını kırim hukukcu bi hatun düsürücektim ona da ayar oldum amele gibi okey oynayıp duruyo.herneyse calısmalarım sürecek B)-

hon u kurdum bakalım altyapıyı kurayım oynamaya baslarım dota ya cok benziyo harbiden.

öyle günlük sıkılıyorum memlekette cocukluk arkadaslarıyla da muhabbet kuramıyorum.ehh ulus okuyoruz olucak o kadar :P

bankacı kuzenle takıldım biraz o da sürekli calıs modunda ne bilim günlük ya ergen triplerine girdim lan.bnm derhal bi paket winston soft almam lazım kafayı yicem :?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...