Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Bugün belediyeye gittim bina planları inceledim. Bildiğin soygun yabıyorlar günlükçüm alt tarafı 1 binanın planına baktım 11 kağıt aldılar ama neyse devlette kazanmalı bana yol su elektrik olarak dönmeli o paralar diorum ama kendim bile inanmıyorum.. Neysem sonra tapuya gidip tapu kaydını aldım. Ondan soorada raporu tamamladık, yolladık fln aradım teyidinide aldım. Dört dörtlük iş yabdım he gurur duydum kendimlen :) Sooracığıma arkadaşımın doum günü vardı oraya gittim yaşlı başlı amcalar fln gelmiş garip çevreler edinmiş hatun kişi genede deişikti yani ^^

Bana prenses, Hakoya huzur, acurun birini rüyasında hundred club üyeleri kovalasın, yakalansın sonra da göbekleriyle ordan oraya top gibi sektirsinler totoşu..
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah 9'da kalktım ama hava yüzünden 12'ye kadar uyumaya devam ettim. İnsanın en sevdiği arkadaşlarının çalışıyo olması çok zor olm. Hiç biriyle görüşemiyorum hafta içi. Gündüz pek gezmiyorum ondan. Bi de hep bi ilişkim bittikten sonra bi süre eve kitliyorum kendimi galiba dfghj. Halbüsü o kadar üzgün de değilim. 3'te doktora gidicem bi de amaaaan.
Bugün çok sevimsiz cidden.

Şş bi de eski sevgilim bugün dövme yaptırıyo. İnşallah çirkin olur. HİHİ.
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden gece ortama akıcağımız zamanlar (bu deyime de hastayım ayrı) içki içemediğim için (bkz: araba ve insanların sorumluluğunu taşımak) gecede 4 5 redbull içiodum (çok bi kılabırdım ben ufakken). Vücut iflas etti, hasta yattık, kafein yasaklandı onca sene. Ama akıllanmıyorum. Yemek sonrası işyerinde uyumıyım diye şekersiz redbull içiyorum. Aptal herif, sana kafein yasak şeker değil ki?

günlük böyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...