Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Peki akşam dışarıya çıkacakken bütün kıyafetlerimi yıkamam nedir? Kurutma makinesiyle kurutmayı bile düşündüm yani.

Bir de yemek yapmaya üşeniyorum sürekli aç bırakıyorum kendimi. Dün akşam yemeğinde 3 parça püsküvüt yedim peynirle. Dünyaları yiyen ben, bisküviyle yetinecek adam mıydım ha?
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Cons said:

lan sen milf ne demek bilmyiosun?

ahaha
geyigine söyledim be.
ayrica diyene bak, sen degil miydin ulan 2-3 ay önce hostese vurulan, akabinde ceylan gibi sekiyo offs diyen haa?

iyide biri hostes diğeri misyoner. ayrıca videosunuda çektim yani beğenmeyen ya erkek sever yada kördür.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

vaniLLe said:

Cons said:

lan sen milf ne demek bilmyiosun?

ahaha
geyigine söyledim be.
ayrica diyene bak, sen degil miydin ulan 2-3 ay önce hostese vurulan, akabinde ceylan gibi sekiyo offs diyen haa?

iyide biri hostes diğeri misyoner. ayrıca videosunuda çektim yani beğenmeyen ya erkek sever yada kördür.

olsun ne olursan ol yine gel demis nihat dogan (o degil ama olsun)
adam tatliydi. begendik yanlis mi yabdik ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kaç gün önce ayrıldığım erkek arkadaşımın eski kız arkadaşıyla bütün gece karşı karşıya oturduk. Yani arka masamızda oturuyolardı ama onunla yüzyüzeydik işte. Anladın sen. Benim geldiğimi gördükleri zaman hepsinin yüzü dondu lan dfgh. Bütün gece birbirimizi kestik falan. Bi de aynı üniversitede ve aynı bölümde okuyoruz kızla. Çok komikti. Sonra bi ara tuvalete gittim. Girdim çıktım falan kız karşımda djkfsldfg. Gülümsedim resmen. Somurttu o da hahahah. Çok çok eğlendim ama. Ben hiç gerilmedim şahsen ama onun gerildiğini görmek komikti baya.
Sosyal ağlarda paylaş

babanemde beyin iltihaplanmasi varmis.
ölümün son asamalari iste..
cok kötü oldum, bi yandan amcam da sen gelme daha kötü olursun derslerine konsantre ol diye gelmeme izin vermiyo.
ben de deliriyorum tabi görmeden rahatlayamicam.
bu kadar cok üzülcegimi düsünmemistim ama seviyomusum gercekten cok. =(
daha planlarim vardi derslerim bitince daha cok zaman gecircektim onla, keske ertelemeseydim.

simdi hastaneye gitmemin bi yolunu aricam, uzak baya. tek basima giderim olmazsa.
cu.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam inanılmaz komikti ya. Herşey metroda başladı sdf. Arkadaşıma aksanın çok güzel diyen 3 çocuk biz burda iniyoruz deyince have fun dedim ve aralarından biri dönüp "NO YOU HAVE FUN. SERIOUSLY. Like... SERIOUSLY!" dedi yere yattım gülmekten.

Klüpte herifin teki geldi I'm Sam dedi merhaba dedim adımı söyledim 2 kere daha söyledi. Tamam zaten iki kere söyledin dedim. Cınk diye yanağımdan öpüp gitti abi askjdfagf. (Burda aslında şeyi düşündüm: herifin yüzü temiz falan diye konuştum 2 laf eder gider diye de çok yüz vermemek lazım demek ki ne yapacakları belli olmuyor. En azından uzak durmak lazım sdf)

Bir de arkadaşımın boynunu koklayan adam vardı ki o en komiği. Ama kelimelerle anlatılabilecek bir şey kesinlikle değil. Arkadaşıma tam adam içine düşecek birazdan diyecekken herif atağa geçti ahhaha.

Ha bir de Hollywood İtalyan'ı aksanıyla "Why don't you like my brother eh?" diye bir tip geldi 2 metre falandı boyu. O da enteresan bir kafadaydı.

Daha bir sürü bir sürü şey. Çok yavşak bu İngiliz milleti.

Eğlendim baya da keşke bizimkiler müzikten sıkılmasalardı. Ben daha yeni kendime gelmeye başlamıştım çıkalım dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...