Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

eski radyolardan olsaydı şimdi, hani üzerinde "berlin, moskova, londra, paris, varşova" falan yazan. AM banda ayarlasaydım frekansı, birkaç yabancı dildeki parazitten sonra TRT'yi bulsaydım,

o kadının iç geçirici ama bir o kadar da rahatlatıcı sesi "saat 4, şimdi haberleri veriyoruz" deseydi.

mutlu olurdum galiba. çok şey mi istiyorum günlük?
Sosyal ağlarda paylaş

mahallenizin kedi kurtarıcısı irin iş başında!
az evvel gene biri mıyk mıyk bağırmaya başladı,gel annem gel yavrum lan bişi yapmıcam gel gel diye diye zor ikna ettim.5. kedi bu aynı salaklığı yapan. çentiğimi attım sdf.hayır bi tanesi de gidip arkadaslarına anlatmıyor mu.''abi o apartman sıcak giriyorsun falan ama çok tehlikeli sular çıkamıyorsun'' demiyor mu?.ya da dil dökturmesinler uykulu uykulu bana ;''hocam orda bi abla var bağırınca kurtarıyor o,sıkışınca naz yapma,zorluk çıkarma hatuna'' falan desinler.
kedilerin iletişimi cidden zayıf ya.anca sevişiyorlar

fidel yüzünden çok güzel filmiş ayrıca los abrazos rotos kadar olmasın tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

saat 3'e kurduğum saati çalınca 4'e almam.sonra 5'e almam sonra 6,sonra 7 en sonunda 8de kalkabilmem ............

yalan olur ki o hep. ben de sırf onu yapıp staja geç kalmıyım diye uyumadım hiç.

şimdi gözümden uyku akıyo ama en azından işyerindeyim. bu da bir başarı galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu an yaşıyo muyum onun da farkında değilim ki. uykusuzluğun böyle bir güzelliği var işte.

bir de migren var bende, o başlıyo direk uykusuzluk olunca, sabah fabrikaya gelir gelmez doktorun yanına gelip "hacı bana aspirin versenya" dedim. verdi saolsun, o da olmasaydı fena olabilirdi her şey.
Sosyal ağlarda paylaş

ben direkt 7de kalktim.
uyku düzenim fazla düzeldi ya.
planim su sekilde, ders- direksiyon- babane- orda da ders- belki kütüphane- soora ders.
babanem bu seneyi atlatamaz diyolar =/

bi de sabah kahveni icip haber okumak/izlemek kadar güzel bisi yok sanirim.
tabi bi de güzel, saglikli bi kahvalti.
yine pasifist gandhi moduna giriyorum, eyvah.
Sosyal ağlarda paylaş

ama çok sakat bi durumdayım kalkmam gerekiyodu.

150 kişiden 8 kişi geçiren manyak ve üst dönemlerce dava edilmiş bi adamın hukuk dersinden 15.30da bütüm var daha önceden çalıştım ama tekrarlamam gerekiyodu neyse şu kahvem bitsin başlıyorum of.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

150 kişiden 8 kişi geçiren manyak ve üst dönemlerce dava edilmiş bi adamın hukuk dersinden 15.30da bütüm var daha önceden çalıştım ama tekrarlamam gerekiyodu neyse şu kahvem bitsin başlıyorum of.

17.00da cebir finalim var

o kadar rahatım ki, aa ile geçecekmişim gibi

çünkü nası olsa kalcam ssdgf
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:

Bella said:

17.00da cebir finalim var

o kadar rahatım ki, aa ile geçecekmişim gibi

çünkü nası olsa kalcam ssdgf

ahahhdsdf

annem şey demişti bir keresinde: "oğlum finallerden sadece az çok bilenler acayip panik yaparlar. iki tip öğrenci ise heyecan/panik yapmaz. iyi bilenler ve hiç bilmeyenler."

şöyle devam etti sonra: "senin genel olarak hiç panik yapmadığına ve ortalamana bakınca hangi tip olduğun rahatlıkla anlaşılıyo, demek ki bize martaval okumana hiç lüzum yok"

saygılar diyip sırıtabilmşitim sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

QueenofSpades said:

Günlük,

Gözlerimin numarası artmış yine, of ne zaman kör olucam acaba?

Bi de çok üşüyorum ya :(

Kaç numero olmuş benim de bozukta merak ettim

Miyop 3,00 idi zaten, astigmatım da bi gözde 3,25 ötekinde 3,00 olmuş :(

Lens almak istiyordum, lenslerde astigmat max 2,50 yapabiliyoruz dediler ühüü
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...