Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

az önce 3 yasindaki yegenim KADINLAR ARABA KULLANAMAAAJ KIII!
dedi.
essolessek babasi cok pis doldurmus=P
görüyosunuz iste daha kücük yastan basliyolar kadinlara bok atmaya.
neyse en azindan artik AMA TEYZEM GÜZEL KULLANIYOMUS! diyebiliyo.
ama güzel kullaniyorum ya, bak valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Her yerde kar tutmuş, burda hala sulu kar yağıyo. Kar falan da yağmasın, istemiyorum lan. Bu hava yüzünden akşamı iptal etmek durumunda kalırsam çok sinirlenirim çünkü. Üf. :/

Ha bi de angut sevgilim adada kaldı dün, o vapur seferleri bi iptal olsun, canına okurum ben onun sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

az önce 3 yasindaki yegenim KADINLAR ARABA KULLANAMAAAJ KIII!
dedi.
essolessek babasi cok pis doldurmus=P
görüyosunuz iste daha kücük yastan basliyolar kadinlara bok atmaya.
neyse en azindan artik AMA TEYZEM GÜZEL KULLANIYOMUS! diyebiliyo.
ama güzel kullaniyorum ya, bak valla.

din kardeşiyiz Ziya?... Ziya ?
Sosyal ağlarda paylaş

dif finaline girdim günlük. adamlar resmen bu dönemin yarısını bırakalım modunda soru sormuşlar. vizelerim iyi olmasa kesin kalırdım, şimdi c falan gelir sanırım, 4 kredi bi de,ortalamamı mahvetcek. sınavda da hocanın "diferansiyel denklemlerden de herkes geçmesin canım, hehe" şeklindeki konuşması baya küfür ettirdi insanlara.

neyse bu salak finalden çıktım bi baktım çılgınlar gibi kar yağıyor. tüm sinir stres geride kaldı valla. yıldızdan beşiktaşa keyifle indim kar altında. insanlar karın bitmesini falan bekliyordu bi de okulda, anlam veremedim bir antalyalı olarak. kar lan bu. 20 yıl bekledim ben bunun için sdfsd.

kadıköye geldim, yine lanet olasıca sulu kar. tutmaz burda, meh.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk
yarina 2 sinavim var
ve daha hiç calismadim.
ama sunum bitti gibin.
bi tek resimleri ekleyip frameleri halledicem
süper olcak sora

az once bi duygusal bosalma yasadim, agladim, zirladim,atarlandim kendi kendime. kizlarin bu olayı beni öldürüyo. ne kadar straight up olsan da, ne kadar i got ballz modunda gezsem de bi noktada anime gibi agliyo buluyorum ya kendimi, işte cok komik o.
haksiz da sayilmam kendimce, yetistiremicem gibi geliyo hiç bişiyi, 10 parcaya bolunsem de yemiyo.
simdi bi iki saat de graphics bakip yatmam lazim ki yarin erken karga bokunu yemeden uyanabiliyim.
of.
ama simdi bi sigara kola molasi

uyku da bastirdi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...