Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük,
iki gündür manyak rüyalar görüyorum, nası bi bilinçaltı varmış anlamadım. bugünün gündeminde eve köpek getiriyorum ben, ama geçici kalıcakmış, böyle garip koca gözlü, lemur gibi gözleri var ama sevimli de bişey. miyu görmesin diye uğraşıyorum, miyuyu bi odaya kapatıyorum. sonra hah ortada miyu yok diye, köpeği de gidip miyuyu kapattığım odaya kapatıyorum. sonra aklıma geliyo, bi gidiyorum miyu hayvanın kafasını ısırıp gözkapaklarını çekiştiriyor. ayırmaya uğraşıyorum, bi yandan da google'dan köpeğin gözüne bişey olursa napılacağını araştırıyorum, çok sağlam çıkıyor falan.

öf. dün de laboratuardan kovulmuştum rüyamda zaten, noluyo rüyalarıma ehue.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ena! welcome back.. nası geçiyor askerlik. yan gelip yatma yeri miymiş yoksa "lan aslında dinlendim iş-güç arasında" mı dedirtiyor?
Mr_Hand said:

günnük olm.

patide her konuya ben en son baktığımdan beri bi 100er sayfa eklenmiş ya.

acemiliği bitirdik bu arada. evci iznine çıktım çaktırmadan :D

oo acaip yan gelip yatıyoruz. :D sabah 6da kalk, traş ol kamuflajı, botu giyin fırla dışarı, iştimaya gir. salağın teki geç kalsın onu dışarda soğukta bekle. geç kalan da gelsin kahvaltıya git. kendinden şekerli çayını versinler kahvaltını yap. sonra bi daha iştima. sonra spora git öğlene kadar spor ve eğitime maruz kal :D sonra yemekhaneye git iştimaya gir. sonra yemekhaneye gir yemek ye. sonra çık eğitime devam et. eğitim bitince yemekhaneye tekrar git (bu arada akşam 6 olur saat) yemeğini ye, yemekhanede durmadan konuşan denyolar yüzünden rütbeliler bağırıp çağırsın. bu bağırıp çağırma sonrasında koca yemekhanede sadece çatal bıçak sesi çıksın. yemek sonrası toplanıp koğuşa git akşam 9da tekrar iştimaya gi1r, yat desinler. kimsenin kamyon gibi horlamasına, ışığa, gürültüye vs. aldırmayacak kadar yorgun bi şekilde uykuya dal. eğer nöbetin yoksa ertesi gün sabah 6da ayaklanmış ve giyinmeye başlamış ol.

şeklinde geçiyo :D sadfasd
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bilgisayarımın şarj girişini bi kez daha bozmuş bulunmaktayım
servise verince 1 haftada yapıyolar ama finaller başlıcağı için ta oraya gitmem çok zor
bu sebeple yaklaşık 20 dakika sonra yollarımızı ayırıcaz
tahmini süre 3 hafta olucak
tabi buna 15 günlük tatil de eklenebilir çünkü antalyada acer servisi yok
sçs, kib, bff.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ezgi kim. ne işi kuruyor?

exceli dövmeye gidiyoruz. siz de katılsanıza.. beraber dalalım excel'e.. yolda geçerken başka dilediğiniz program varsa ona da dalarız

Ezgi bi arkadaşım, onunla konuşurken okumuştum burayı. Dün katılamadım ama bugün seve seve gelirim exceli dövmeye hatta ordan edirneye geçip kaçak uzo alırız, bende asker kardeşlerimden birini görürüm :O

bana sabır,dasaaa nın beline kuvvet(ihtiyacın var gibi :P ) napae yede ii olmuş giremesin patiye aklıma geldi midye tavalar canım istio hala :(
Sosyal ağlarda paylaş

sabaha kadar çalıştım 2sa falan uydum uyumadım.. ama kolum kalınlığında project teslim ettim. 5kişinin teslim ettiği ödevden kalın. farklı varyasyonlar deneyip güzel bi de fiyatta indirim çıkarttım. hatta hem fiyat hem de sürede en makul aralığı çıkarttığıma inanıyorum. project deadline'dan 1hafta önce ortalama tahim edilen project budget'tan -maaşlar dahil- $250,000 ucuza ve çalışan sayısında sadece 4kalemde 10% kişi artışı ile.. toplamda 22çalışan falan artıyordu yamulmuyorsam.

gelecek dönem cost control dersi vardı adamın ama açmayacağını söyledi ulan.. =( üzüldüm bayağı. bu gibi gerçek hayat uygulaması birebir örtüşen dersler nedense tr'de fazla yok. sonra millet autocad'i ve diğer programları popo sıkıştığı gece öğreniyor. bu gibi şeyler full akademik mantıkla takılan adamlardan, kağıtla-kalemle-notla öğrenilmiyor ki sonuçta.. demek istediğim l=line işe yaramaz bi bilgi kırıntısıdır. çünkü verilmiş ve kontrol edilecek bi projeyi çizmek zorunda kalırsan line'ı da hatch'i de trim'i de aynı anda süper öğrenirsin, ezberlemezsin...

bu bakımdan cenavaaaarr gibin bir dersten feci faydalandım, nemalandım. bayağı bir öğrendim nan..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...