Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

escape said:
Bugün okula gitmedim. Annem öğrenirse balkondan sallandırıcak beni. Ama gitmediğim için mutluyum açtım müziğimi takılıyorum evde. En güzeli.
Sende böle yap.

ben de gitmedim. ders çalışmam lazım ama paticikte zaman öldürüyorum. ayrıca müziğimi henüz açmadım ve mutlu olduğumu da söyleyemicem. vicdan azabı var biraz. anam babam beni okumaya gönderdi ben yatıyorum. dişim ağrıyo falan.
Sosyal ağlarda paylaş

insanların bu kadar açgözlü olması ne kadar üzücü ya. hep daha fazla daha fazla. bir de gözünün içine bakıp yalan söylüyorlar ya. ama bilmiyorlar ki sen onun gözünün içine bakıp ruhunu okuyabiliyorsun. seni kandırdıklarını zannediyorlar ama asıl sen onları kandırıyorsun, salak ayağına yatarak. yemezler canım.
Sosyal ağlarda paylaş

kafam girsin böle hayata günlük başımda bissürü dert var babam rahatsız cart curt ben gene gidip en aptal şeye üzülüyorum şimdi mk. Bi insanın kokusu bile bu kadar etkiler mi bi insanı özlemişim lan parfümünü bilem kızın :( tam tamam düzgün gidiyorum derken pat hade bi yanınıza geliim dio yok oluyorum gene :( medeni olmak sux :'(
Sosyal ağlarda paylaş

-_-

gerçekten aşırı yorgunum. kafamı koysam yastığa 18saat uyurum ki benim için 3günlük uyku demek bu..

ha unutmadan kürtçe konuşmak serbest bırakılsın. keza adamlar türkçeyi öle kötü konuşuyorlar ki anlamıyorsun..

sadece ıstafor, golegim, abuvici gibi kelimeleri çözebiliyorum.
sırasıyla; strafor, kalekim, avuçiçi (taşlama ama o da spiral el motoru aslında) kalanında dediklerini bin çeşit filtreden geçirdikten sonra anlayabiliyorsunuz.

adamlar bir an garip bir gırtlak lisanı ile konuşurken arada türkçe şapır hamur gibi kelimeler edip sonra inclined diye bitirebiliyor cümleyi.. bir ara destruction dediğine kalıbımı basarım hatta!

yağmurun ıslatması ile alakalı bir şeyler söylediğini sanıyorum... emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

7 saat sonra ciddi bi final sınavım var.. 2 bardak kahve içtim uyumayı düşünmüyorum bakalım nasıl olcak. şimdi plan yaptım
mesajı göndere bastıktan 0.1 sn içinde alt+f4 x3 enter enter combosu yapıp bilgisayarı kapatıcam ve anatomi kitabını açıcam günlük ve ''we'r ready to breach in'' ''lets go! lets go!'' görüşürüz günlük
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...