Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük biliyor musun uyku düzenimi tamamen değiştirdim. 10 da yatıp sabah 6 da ayaktayım hem de çalar saat falan filan olmadan hehe. uykuyu alıp rahat uyanma hedesi çok iyi ya. erkenden bişeyler hazırlayıp yedim. kahvaltı filan derken saat 9'a geliyor. bu arada şuan bana bakan 9-10 parça biş var ütülenmesi gereken. öğleden önce yada sonra sevdicekle buluşabilitem de var. şimdi tembelliği kenara atıp ütülenmesi gerekenleri ütülemeliyim dimi günlük ? bunları akşama bırakmamak lazım. e haydi kaldırayım kıçımı yoksa yatakta uyuyup kalabilirim evet aynen böyle olur. neden bilmiyorum çok uyuyorum şu sıralar. kış geldi ondan olsa gerek. neyyse günlük ben kalkıyorum şu ütüleri halledip duşa giriyim sonra yatağımı toplar çıkarım. ne düzenli adamım beee biraz pasaklı olsam ne olur ama dayanamıyorum sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük;
sana yazıp yazıp silesim, sayfalarını tek tek karalayasım ve sonra da silgi ile silerken sayfalarını yırtasım geliyo.
ama sayfan yok. sende sanal birşeysin işte.
sende yalancıktan günlüksün.
canım sigara istiyo günlük ama söz verdim anneme kullanmıyosun arada da içme dedi tamam söz dedim. hay kafama

bide cuma günü 7'de çıktığım için patrondan fırça yedim.
fazla mesai yapıyoruz kızıyo. evinde yapsaydın kalan işini dedi. o saatte başına birşey gelse hebele hübele başladı.
nalet insan.
Sosyal ağlarda paylaş

günlüks,bugün sabah 9.30da sınavım vardı.
sabah sis nedeniyle vapur seferleri iptal oldu.

resmen e planında tuttu.kadıköye gittim ne vapur,ne motor,ne deniz otobüsü çalışıo,sonra sarı dolmuşların sırasına girdim taksime gideyim diye onlarda kalkmadı nedense,taksim otobüsüne gittim tıklım tıklım sonra üsküdar civcarında indim otobüstenvapura bindm ordan tramvay ve okul tam 9.25de okuldaydım.

ve bu kadar uğraş 15 dakikalık bir sınav için.mahvoldum lan.bence cidden tebrik ve alkış hakedyorum mükemmelim nası da yetiştim ama, çok başarılı kararlar verdim.

yarın da 2 sınavım var+3 saatlik uykuylayım ama ben guitar heroya sardım uf ://

nese gece artık sabahlarız ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...